Cesedi kuyuya atmışlar

Maltepe'de, bir su kuyusunda çürümeye yüz tutmuş başı olmayan bir ceset bulundu. Bir kadına ait olduğu tahmin edilen cesedi tinercilerin polise haber verdiği belirtildi.

Pazar 19.12.2010 12:30
Güncelleme: Pazar 19.12.2010 13:29
ABONE OL
Cevizli Mahallesi Piri Reis Caddesi üzerinde bulunan tinercilerin de mesken tuttuğu eski kum ocaklarının içerisindeki bir su kuyusunda çürümeye yüz tutmuş bir ceset bulundu.

Tinerci gençler tarafından fark edilen ceset polise bildirildi. Bunun üzerine sabah saat 07.00 sıralarında olay yerine gelen polis inceleme yaptıktan sonra itfaiyeden yardım istedi. İtfaiye ekipleri, ilk olarak vidanjör yardımıyla kuyudaki suyu boşalttı. Kum ocaklarında kalan gençler çalışmaları meraklı gözlerle izledi.

Uzun süren çalışmaların ardından ceset kuyudan çıkarıldı. Cesedin kafasının olmadığı ve çürümeye yüz tuttuğu belirlendi. Yapılan incelemelerin ardından ceset Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Öte yandan itfaiyenin çalışmaları sırasında polis ekipleri, basın mensuplarının görüntü almaması için olay yerine poşet çekti.