Teksas değil İstanbul’un göbeği

Gaziosmanpaşa'da bir kuruyemişçi dükkanına giren silahlı şahıs, ağzındaki sigarayla içeriye 8 el ateş etti.

  1. Haberler
  2. Gündem
Salı 28.12.2010 17:04 ABONE OL
Bir kişinin yaralandığı olay güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilirken, saldırganın olay sırasında ağzındaki sigarasını bırakmaması dikkat çekti. İlginç saldırı, Gaziosmanpaşa'daki bir kuruyemişçi dükkanında meydana geldi.Dükkanın önünden geçerken içeriye giren silahlı bir kişi, rast gele 8 el ateş etti. Şahsın açtığı ateşle birlikte büyük panik yaşanırken, seken kurşunlardan biri içeride bulunan Ali Kardeş'in yaralanmasına neden oldu.

Dükkandaki güvenlik kamerasının saniye saniye kaydettiği olay sırasında saldırganın ağzındaki sigara dikkat çekti. Rahat tavırlar sergileyen saldırgan, 8 el ateş ettikten sonra hızla kaçtı. Bacağından yaralanan Kardeş ise, olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Dükkan sahibi Cemil Akgöz, dükkan önünde yaşanan bir kavgayı ayırdıklarını ve sonrasında sık sık tehdit edildiklerini söyledi. Düzenlenen saldırıda yeğeninin yaralandığını belirten Akgöz, olayı gerçekleştirenlerin bir an önce yakalanmasını istedi. Polis ekipleri, güvenlik kamera görüntülerinden yola çıkarak silahlı saldırganın yakalanması için soruşturma başlattı.
BUGÜN NELER OLDU