Boğaz manzaralı dev tesis

İstanbul’un en güzel boğaz manzaralarından birine sahip Üsküdar Kirazlıtepe’de vatandaşların ücretsiz olarak yararlanabileceği iki adet havuz, son model cihazlarla donatılmış fitnes salonları ve konferans salonlarının yer alacağı dev tesisin temel atma töreni Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın katılımıyla gerçekleşti.

Bölgede yaşayan yoğun nufüsun kültürel ve sportif etkinliklere daha rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için uzun süredir arsa geliştirme ve projelendirme çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara: "Muhteşem boğaz manzarasıyla Üsküdarlıların vazgeçilmez mekânı haline gelecek olan adeta 5 yıldızlı yaşam merkezimizi inşallah 2012 yıl sonuna kadar tamamlayıp hizmete açacağız" diye konuştu.

ENGELLİ VATANDAŞLAR DA FAYDALANACAK
Üsküdar Belediyesi Kirazlıtepe Yaşam Merkezi; Semt Kültür Merkezi, Semt Etüd Merkezi ile Havuz ve Fitness Merkezi olmak üzere 3 ayrı fonksiyonu bünyesinde barındıracak. 800 kişilik çok amaçlı salon, erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı olmak üzere 2 yüzme havuzu ve fitness salonları, 7 adet derslik ile 3 adet el sanatları satış mağazasının bulunduğu Kirazlıtepe Yaşam Merkezi'nde, 30 araçlık kapalı otopark dışında 150 metrekarelik restaurant ve 365 metrekarelik boğaz manzaralı teras da yer alacak.

Bu arada muhteşem tesis yapımı esnasında engelli vatandaşların da rahatlıkla yararlanabilmesi için her türlü detay düşünülecek. Engelli yurttaşımız hiçbir yardım almadan bu tesisten rahatlıkla yararlanabilecek.

BİZE ULAŞIN