Kılıçdaroğlu İzmir'de

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İzmir metrosunun yeni duraklarının açılışına katıldı ve metronun ilk kaptanlığını yaptı. Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır ise Kılıçdaroğlu'na çocukluk fotoğraflarını hediye etti. Kılıçdaroğlu'nun babasına olan benzerliği dikkat çekti. Bu sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Kılıçdaroğlu teşekkür etti.

Bornova Belediye Başkanı Kamil Okyay Sındır, Evka-3 Metro İstasyonu açılış töreni sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yıllar ince annesi, babası ve akrabalarıyla çekilen çocukluk fotoğraflarını hediye etti. Başkan Sındır'ın çerçeveletip hediye ettiği fotoğrafları alan Kılıçdaroğlu bu jest için teşekkür etti.

Yıllar önceki halini fotoğrafta gören Kılıçdaroğlu, bir anda geçmişe gittiğini söyleyerek, 'Bana çok büyük bir sürpriz yaptınız. Bu jestinize çok teşekkür ederim. Gelmekten her zaman büyük bir mutluluk duyduğum İzmir'de, böyle bir sürprizle karşılaşınca sevincim ikiye katlandı. Bu resimleri Kamil Okyay Sındır ve Bornova halkının bir hatırası olarak her zaman saklayacağım' dedi.

DOĞAL YAŞAM PARKI'NDA RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Daha sonra Çiğli İçesi'ndeki İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Doğal Yaşam Parkı'nı gezdi. Doğal Yaşam Parkı'nda akülü araçla dolaşan Kılıçdaroğlu'na Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu rehberlik yaptı. 20 kişilik araca neredeyse 50 kişi bindi. Önce dev bir serayı andıran tropik merkezi gezen Kılıçdaroğlu, burada lemur maymunlarının bulunduğu kafese girerek eliyle besledi. Kılıçdaroğlu daha sonra, Asya fillerinin bulunduğu bölüme geçerek yavru fil İzmir'in annesi Begümcan'a meyve yedirdi.

Kılıçdaroğlu daha sonra döner, pilav ayrandan oluşan öğle yemeğini burada yedi ve partili kadınlarla, Doğal Yaşam Parkı çalışanlarıyla fotoğraf çektirdi.

BİZE ULAŞIN