Yılın yazı dizisi devam ediyor

Yılın yazı dizisi Sabah Gazetesi'nde tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin gündemini sarsan, canlar alan, canlar yakan bombalama eylemlerinin mağdurları Sabah Gazetesi'ne anlatıyor.

Onların hayatlarında bir gün hiç beklemedikleri bir yerde bomba patladı. Onlarca kişinin hayatını kaybettiği terör saldırılarından kurtulmayı başardılar. Büyük mücadeleler verdiler. Çok acılar çektiler ve hayatlarına güçlenerek devam ettiler.

Doktorlar onlar için en yeni teknikleri kullandı. Teröre bir kişi feda etmemek için büyük çabalar harcandı. Ölüm kalım çizgisindeki insanlar yaşama mucizelerle bağlandı.

Türkiye'ye damgasını vuran büyük bombalama eylemlerinin şehir gazileri sonrasını anlattı. Kimi elini kaybetti, kimi bacağını ancak sonra yeni bir yol çizdiler…

Yılın yazı dizinde yarın sırayı Zeynep Bebek'in hikayesi alıyor.

Hakkari'nin Geçitli Köyü yakınlarında bir minübüsün geçişi sırasında annesi Şirin Kurt'un aralarında bulunduğu 9 kişinin hayatını kaybettiği patlamada ayaklarından yaralanan Zeynep Bebek o gün bir yaşındaydı. Bir daha yürüyemez denen Zeynep Bebek şimdi koşuyor!


Bu çarpıcı hikaye, Esra Tüzün'ün kaleminden yarın Sabah Gazetesi'nde.

BİZE ULAŞIN