Bombalanan Hayatlar!

Yılın yazı dizisi Sabah Gazetesi'nde tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye'nin gündemini sarsan, canlar alan, canlar yakan bombalama eylemlerinin mağdurları Sabah Gazetesi'ne anlatıyor.

Onların hayatlarında bir gün hiç beklemedikleri bir yerde bomba patladı. Onlarca kişinin hayatını kaybettiği terör saldırılarından kurtulmayı başardılar. Büyük mücadeleler verdiler. Çok acılar çektiler ve hayatlarına güçlenerek devam ettiler.

Doktorlar onlar için en yeni teknikleri kullandı. Teröre bir kişi feda etmemek için büyük çabalar harcandı. Ölüm kalım çizgisindeki insanlar yaşama mucizelerle bağlandı.

Türkiye'ye damgasını vuran büyük bombalama eylemlerinin şehir gazileri sonrasını anlattı. Kimi elini kaybetti, kimi bacağını ancak sonra yeni bir yol çizdiler…

Yılın yazı dizinde yarın Özgür İskender'in hikayesi var!

THY uçağında temizlik sırasında bulunan bir kadın cüzdanı içindeki bubi tuzaklı plastik bomba patladı. Özgür İskender'in sol eli parçalandı, yüzü tanınmayacak hale geldi! Patlama sonrası yanan vücudunu kendi söndüren Özgür İskender'e en acı soru kızından geldi: " Anne, babamın parmakları ne zaman uzayacak?"

Bu çarpıcı hikaye, Esra Tüzün'ün kaleminden yarın Sabah Gazetesi'nde.
BİZE ULAŞIN