CHP'li vekili zora sokacak iddia

CHP'li Muharrem İnce'nin tacizine uğradığını iddia eden Fatma B., Beyaz TV'de yaşadıklarını anlattı. ...

CHP Grup Başkanvekili ve Yalova Milletvekili Muharrem İnce tarafından taciz edildiği iddia edilen Fatma Büyükkömürcü suskunluğunu bozdu. Beyaz TV'de konuşan Fatma Büyükkömürcü 2008 yılında tanıştığı Muharrem İnce hakkında çok çarpıcı iddialar da bulundu.
Bir dönem CHP Kadın Kolları'nda da görev yapan Fatma B., Muharrem İnce'nin kendisini taciz ettiği iddiasını yineledi. İnce'nin bir milletvekiline yakışmayan hareketlerde bulunduğunu ve susmayı bilyen bir insanla muhatap olduğunu iddia eden Fatma B., tacizin dışında, kendisine hakaret edildiğini de söyleyerek "Gereken kararı yargı verecektir" diye konuştu.
"TAKSİYE ATLA GEL"
Taciz mesajlarını ayrıntılarıyla anlatan Fatma B., kendisiyle duygusal bir ilişkisinin kesinlikle olmadığını söyleyerek şöyle konuştu:
Beni aradı "Şeyler gibi içtim atla bir taksiye gel" dedi, adres verdi. Alkollü olduğunu düşünerek yüzüne kapattım. Sanki elinin altındayım. Kendisiyle kesinlikle duygusal bir ilişkim yoktu. Evinin adresini verdi ben kendisini ikaz ettim. Sen kimsin ki senden özür dileyeyim dedi.
BU KONUDA ÇOK MAĞDURUM
'Fatma hanım AK Parti'nin oyuncağıdır' diyenleri şiddetle kınıyorum. Atatürkçü Düşünce Derneği'nde üyeliğim var. Ben hakkımı aryorum. Ben hakkımı arıyprum bu en doğal hakkım. İkaz ediyorum olmuyor. Özür dile diyorum benden 550 tane var diyor. Bu davayı 3 sene boyunca sürdürdüm. Gerçekten bu konuda çok mağdurum. Bu saatten sonra rant sağlayacağım hiçbir şey yok. Ankara'nın en gözde semtinde oturuyorum.
PARTİ YANDIŞLIĞI BANA YAKIŞMAZ
Ben çocuğuma memleketin bu halini anlatıyorum. Güçlünün güçsüzü ezdiğini söylüyorum. Anneme küfür etti, ne yapsaydım şikayet etmese miydim. Avukat Şenol Özer, Muharrem İnce'den ofisinde benim adıma 100 bin TL para istedi. Ben işi hukuk yoluyla çözmek istedim. Avukat Şenol Özer telefondaki mesajları sildi. Şenol Özer'in tek derdi ikisinin arasında para almaktı.
Bir partinin yandaşlığı bana yakışmaz. Bülent Arınç'ın söylediği sözler kendisine hiç yakışmadı. Ben madem yandaşım benim dosyam neden 2 sene boyunca Nadi Türkaslan'ın masasında bekledi. Türkaslan bu olayın savcısı.
BENİ ÇOK MU APTAL GÖRDÜ?
Beni çok mu aptal gördü de o saatlerde mesaj çekti hala bunu düşünüyorum. Ben bunu hak ettim mi? Avukat Haluk Pekşen, bu davadan vazgeçmemi söyledi. Hesabıma 4 bin lira yatırdı. Bunların da belgeleri var. Hukuk savaşını sürdüreceğim. Eğer suçlu bulunursam özür dileyeceğim. Şantaj yapıyorsam eğer; neden 12 bin 500 lira isteyeyim? Beni rahat bıraksınlar. Hukuk mücadelemi sürdüreceğim. Muharrem İnce'nin çektiği mesajlar var, savcıya teslim ettik.
NORMAL BİR İNSAN O MESAJLARI ATMAZ
Muharrem İnce bu mesajları gönderdiğinde çok alkollüydü. O mesajları normal bir insan atamaz. Muharrem İnce'nin evli bir bayanla birlikte olduğunu duyduk. Muharrem İnce'nin adı 3-5 ayda bir bu tür olaylarla gündeme geliyor. Daha önce de evli bir bayanla benzer bir olay yaşadı. Beni Muharrem İnce'nin taciz ettiği Etlik'teki evli bir başka kadın aradı, bana 13 tane mesaj attı dedi.
KILIÇDAROĞLU'NA ÇAĞRI
Kılıçdaroğlu'na sesleniyorum, bana üvey evlat muamelesi yapmayın. Muharrem İnce beni taciz etti. Kibarca özür dileseydi bunlar olmayacaktı ama Muharrem İnce reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüyor.

BİZE ULAŞIN