AK Parti'nin kamp adresi değişti

AK Parti'nin geleneksel olarak düzenlediği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın tek adresi olan Kızılcahamam Asya Termal Oteli artık tarih oluyor.

AK Parti'nin yeni adresi Afyonkarahisar olacak. 9-11 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan istişare ve değerlendirme toplantısı Afyonkarahisar'da bulunan bir otelde yapılması planlanıyor.

AK Parti'nin yıllardır Kızılcahamam Asya Termal Oteli'nde gerçekleştirdiği istişare ve değerlendirme toplantılarının yeni adresi Afyonkarahisar oldu. Afyonkarahisar'da bulunan bir otelle anlaşan AK Parti, artık istişare ve değerlendirme toplantılarını burada gerçekleştirecek.

9-11 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan AK Parti İstişare ve Değerlendirme toplantısı, ilk defa Ankara dışında yapılacak. Uzun arayışlar sonunda karar verilen Afyonkarahisar'daki otelinin rezervasyonlarının dolu olması dolayısıyla bazı milletvekili ailelerinin kampın yapılacağı otelin yanındaki bir başka otelden yer ayarlandığı öğrenildi.

AFYONKARAHİSAR'IN AK PARTİ İÇİN ÖNEMİ

Afyonkarahisar'ın AK Partililer ve Recep Tayyip Erdoğan tarafından "çok özel" bir yeri var. Başbakan Erdoğan ve AK Parti kurmayları 2001 senesinde İkbal Otel'de partinin temellerini atmıştı.
BİZE ULAŞIN