Karakol komutanı ölü bulundu

Manisa'nın Turgutlu ilçesi bu sabaha karşı gelen ölüm haberiyle yıkıldı. Mardin'in Nusaybin ilçesinde görev yapan Astsubay Kenan Salık (33) kaldığı misafirhanede ölü bulundu.

Mardin'in Nusaybin ilçesindeki Kantar Karakolu Komutanı Piyade Astsubay Başçavuş Kenan Salık geçtiğimiz saat 21.30 sıralarında odaya giren bir arkadaşı tarafından ölü bulundu.

Sağlık ekipleri olay yerine geldiğinde Astsubay Kenan Salık'ın hayatını kaybettiği ifade etti. Salık'ın kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsi sonucunda netlik kazanacağı öğrenilirken, kalp krizi ihtimalinin yüksek olabileceği iddia edildi.

Diyarbakır nüfusuna kayıtlı ailenin 3 çocuğundan biri olan Salık'ın 14 yıldır Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görev yaptığı kaydedildi.

Merhum Kenan Salık'ın ölüm haberini alan yakınları ise Salık'ın Turgutlu'daki baba ocağına akın etti. Salık'ın babası ve annesi acı haber karşısında ayakta durmakta zorlanırken eve 112 acil servis ekipleri çağırıldı. Salık'ın kendinden küçük 2 erkek kardeşi bulunurken evli bir erkek çocuk babası olduğu öğrenildi. Kenan Salık'ın eşi Nurdan Salık'ın ise Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde doçent olarak görev yaptığı ve eşi ve oğlunun Burdur'da ikamet ettiği öğrenildi.

Salık'ın baba ocağına ateş düşerken acılı haberi alarak Salık'ın Turgutlu'daki evine gelen yakınları acılı Salık ailesini teselli etmeye çalıştı. Salık'ın cenazesinin adli tıptaki kontrolünden sonra Turgutlu'ya gönderileceği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN