Hüseyin Gülerce: Dinlenenler konuşmuyor çünkü...

Eski Zaman yazarı Hüseyin Gülerce, gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hüseyin Gülerce: Dinlenenler konuşmuyor çünkü...
Bir TV kanalında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan eski Zaman yazarı Hüseyin Gülerce paralel yapı ve dinlemelere ilişkin dikkat çeken ayrıntılara değindi.

KONUŞMUYORLAR ÇÜNKÜ...

'Dünyanın hiç bir ülkesinde bu kadar isim dinlenir de bu kadar sessiz kalınmaz' diyen Hüseyin Gülerce 'sessizlik neden söyleyim mi? Sessizliğin sebebi şu; konuşurlarsa paralel yapıyı güç durumda bırakacaklar. AK Parti'yi 2015 seçimlerinde tökezletmek istiyorlar bu onlar için son fırsat. 2019'a kadar bunların elinde bir daha bir fırsat yok' şeklinde konuştu.

HABERİN VİDEOSU


Ortak bir cephe oluşturarak AK Parti'nin karşısına bir alternatif oluşturmaya çalışıldığını söyleyen Hüseyin Gülerce 'Pişirilmekte olan aşa kimse soğuk su katmasın deniliyor. Herkes birbirine kaş göz işareti yaparak şimdi kalsın deniliyor. Dinlenmişse bunun hesabını sonra sorarız deniliyor' dedi.

Ortak cephenin AK Parti'yi tökezletmek için 2015 Haziran seçimlerini fırsat olarak gördüğünü ifade eden Hüseyin Gülerce 'O yüzden sessiz kalıyorlar. Bu çifte standart otoriterliğe karşı çıkan basın özgürlüğünü, demokrasiyi savunan insanlara bence çok da yakışıyor' diyerek tepkisini dile getirdi.
BİZE ULAŞIN