Sultanahmet saldırında bir polis şehit oldu

Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.ul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Turizm Şube Müdürlüğü'ne yönelik bombalı saldırıda ağır yaralanan polis memuru Kenan Kumaş şehit oldu.

Sultanahmet saldırında bir polis şehit oldu
SULTANAHMET'teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü girişinde bulunan nöbetçi kulübesine yönelik canlı bomba saldırısında şehit olan polis memuru Kenan Kumaş'ın eşi Gülcan Kumaş, 2 aylık bebekleri Elif Yaren ile birlikte Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

Gülcan Kumaş, bebeği ve bir yakınıyla birlikte akşam saatlerinde geldiği hastanede bir süre kaldıktan sonra, ayrıldı.


Gülcan Kumaş'ın güçlükle ayakta durduğu ve koluna kadın polislerin girdiği dikkat çekti. Kumaş'ın, araca bindikten sonra ise 2 aylık bebeğini kucağına alarak sarıldığı ve gözyaşı döktüğü görüldü.üğü önündeki kulübeye yaklaşan bir kadının üzerindeki bombayı patlatması üzerine ağır yaralanan polis memuru Kenan Kumaş ve polis memuru Taner Şenel, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.Polis memuru Kumaş, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.Adli Tıp Kurumu'na götürüldü


Sultanahmet'teki İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Turizm Şube Müdürlüğü'ne yönelik bombalı saldırıda şehit olan polis memuru 33 yaşındaki Kenan Kumaş'ın cenazesi, Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

Şehit polis memuru Kenan Kumaş'ın eşi Gülcan Kumaş kucağında iki aylık kızı Elif Yaren Kumaş ile Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi. Burada bir süre kalan Gülcan Kumaş, daha sonra kızı ve diğer yakınlarıyla hastaneden ayrıldı.

Kumaş'ın cenazesi daha sonra Yenibosna'daki Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

EŞİ GELDİ


Saldırıda yaralanan polis memuru Taner Şenel'in sağlık durumunun iyi olduğu, tedavisinin Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde devam ettiği belirtildi.SULTANAHMET'teki Turizm Polisi Şube Müdürlüğü girişinde bulunan nöbetçi kulübesine yönelik canlı bomba saldırısında şehit olan polis memuru Kenan Kumaş'ın eşi Gülcan Kumaş, 2 aylık bebekleri Elif Yaren ile birlikte Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

Gülcan Kumaş, bebeği ve bir yakınıyla birlikte akşam saatlerinde geldiği hastanede bir süre kaldıktan sonra, ayrıldı.


Gülcan Kumaş'ın güçlükle ayakta durduğu ve koluna kadın polislerin girdiği dikkat çekti. Kumaş'ın, araca bindikten sonra ise 2 aylık bebeğini kucağına alarak sarıldığı ve gözyaşı döktüğü görüldü.

Bu arada, saldırıyı gerçekleştiren kadından kan ve doku örnekleri ile parmak izi örneği alındığı öğrenildi. Kimliği henüz belirlenemeyen kadının cesedi de Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.


AJANSLARBİZE ULAŞIN