Kurban edilecek Müslümanlar aranıyor

"Kurban edilecek Müslümanlar aranıyor"

A Haber’de yayınlanan Mehmet Ali Önel yönetimindeki Deşifre Programı’nda, ‘’Paris saldırılarının perde arkası ve Batı’da yükselen İslamofobi" masaya yatırıldı.

  • Gündem
  • Cumartesi 10.01.2015 02:25
Programa konuk olan İstanbul Aydın Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ramazan Kağan Kurtoğlu, İlahiyatçı Dr. Lütfü Özşahin birbirinden farklı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FRANSA'DA BEKLENEN OPERASYON YAPILDI - TIKLAYIN

HOLLANDE: TERÖRİSTLERİN İSLAM DİNİYLE ALAKASI YOK - TIKLAYIN

FRANSA'DAKİ SALDIRIYI ÜSTLENEN ÖRGÜT - TIKLAYIN

RAMAZAN KAĞAN KURTOĞLU: İSLAM ÜZERİNDEN ALGI OPERASYONU YAPIYORLAR

Kurtoğlu, "Bu iş bir solculuk, sağcılık meselesi değil. Bu iş dinlilik, dinsizlik meselesi değil. Bu bir AK Parti, MHP, CHP meselesi değil. Bu topyekun Müslüman Türk milletine saldırının hesaplı kitaplı oyunu. Küresel sermaye kendi politikalarını yürütebilmek için bir şeytana ve tetikçiye ihtiyacı var. Maalesef bunu da İslam dünyası içinden devşiriyorlar ve ülkemize karşı önümüzdeki dönemde çok ciddi asimetrik savaş metotları kullanılacak. İslam üzerinden algı operasyonu yapılıyor. Burada açıkçası yeni dünya düzeninin tapınağında kurban edilecek Müslümanlar aranıyor. Önümüzdeki yirmi yılda da, özellikle iki tane savaş, bu savaşlar gerek bilgi açısından, gerek terörizm açısından asimetrik olacak. Asimetrik savaşların başını alıp gittiği bir dönem yaşayacağız. Küresel para savaşları inanılmaz boyutta geliyor. Amerika Birleşik Devletleri ordusu, Mart 2009'dan bu yana küresel para savaşı tatbikatı yapıyor" şeklinde ifadeler kullandı.

BİZE ULAŞIN