Işık Kansu yazılarına ara verdi

Cumhuriyet gazetesi yazarı Işık Kansu, gazetenin yayımladığı Charlie Hebdo ekine katılmadığını belirtirken, yazılarına bir süre ara verdiğini duyurdu.

Işık Kansu yazılarına ara verdi
Kansu, 12 kişinin yaşamını yitirdiği Charlie Hebdo'ya yönelik katliam sonrası derginin son sayısında 4 sayfalık bir seçkinin Cumhuriyet'te yayınlanmasını eleştirdi. Paralel medyada ise tam destek gelmişti...

PARALEL MEDYADAN ÇİRKİN KARİKATÜRE TAM DESTEK!

Gazetenin başyazarlarından İlhan Selçuk'un yaşama gözlerini yumduktan sonra isteği üzerine; Tanrı'yı bilen, Hazreti Muhammet'i peygamber sayan, Hazreti Ali'yi seven Anadolu ermişi Hünkâr Hacı Bektaş Veli'nin türbesinin yamacındaki bir tepede toprağa verildiğine dikkat çeken Kansu, "Okurlarımdan, yazılarıma bir süre ara vermek için de izin istiyorum" diyerek gerekçesini ise şu sözlerle açıkladı:

GÜLEN'İN KANALINDA HZ. MUHAMMED'E YAPILAN SALDIRIYI AKLADILAR

"PERDE GERİSİNDE KÖTÜ NİYETLER VAR"

"Her büyük terör eyleminin ardında kirli tezgâhlar yattığını çalışmaları, kitapları ve yazıları ile kanıtlamaya çalışmış bir gazeteci olarak, gazetemiz Cumhuriyet'in çeşitli bahanelerle hedef haline getirilmesinin ya da gösterilmesinin ve adeta kuşatılmasının, boğazlanmak istenmesinin perde gerisinde mutlaka kötü niyetler olduğu kanısındayım."

OLAY YERİNDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

BİZE ULAŞIN