Mehmet Metiner oyunun rengini açıkladı

Mehmet Metiner oyunun rengini açıkladı

Meclis Araştırma Komisyonu 4 Bakan için kararını vermiş ve Yüce Divan’a gönderilmesine gerek olmadığını açıklamıştı. AK Parti Adıyaman milletvekili Metiner de oyunu aynı yönde kullanacağını açıkladı.

Bugün TBMM'de önemli bir gün yaşanacak. Meclis Araştırma Komisyonu kararından sonra TBMM'de Yüce Divan konusunda kararını verecek. Meclis Araştırma Komisyonu 4 Bakan için kararını vermiş ve Yüce Divan'a gönderilmesine gerek olmadığını açıklamıştı. AK Parti Adıyaman milletvekili Mehmet Metiner de oyunu aynı yönde kullanacağını açıkladı.

PARALEL KUMPASA 'DUR' DEME GÜNÜ - TIKLAYIN

İşte AK Parti Milletvekili Metiner'in açıklaması:

'OYUMUZLA PARALEL OYUNUN SON PERDESİNİ DE PARÇALAYACAĞIZ'


20 Ocak Salı günü yani Yarın Meclis'te Yüce Divan için gizli oylama yapılacak. Ben oyumun rengini şimdiden açıklıyorum. Gönül rahatlığıyla 17/25 Aralık darbe kumpasına ve paralel yapının hukuki yolsuzluğuna ret diyeceğim. Oyumuzla paralel oyunu bozacağız.

Partimize/hükümetimize/liderimize kurulmak istenen kapanı paramparça edeceğiz. AK Parti saflarından bir tek fire çıkmadığını herkes görecektir. Gün AK Parti grubunun yekvücut olduğunu paralel suç şebekesine ve onların iplerini ellerinde tutan efendilerine gösterme günüdür.
BİZE ULAŞIN