CHP-Cemaat ittifakı deşifre oldu

CHP-Cemaat ittifakı deşifre oldu

Günlerdir manşetten duyurduğumuz Paralel Yapı'nın imamları haberimizle gündeme gelen Av. Hasan Tarık Şen bakın hangi CHP'li ile görüntülendi.

  • Gündem
  • Pazartesi 26.01.2015 15:11
CHP-CEMAAT İTTİFAKI TESCİLLENDİ

Sabah Gazetesi olarak açıklamaya devam ettiğimiz Paralel Yapı'nın imamlarından Av. Tarık Şen, seçim döneminde Antalya'da Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ile bir çok kez bir araya geldiği ortaya çıktı. Bir çok CHP'li milletvekilinin de dile getirdiği ve Disiplin Kurulu'na sevk edildiği CHP-Cemaat ilişkisi bugün Sabah Gazetesi'nin haberlerinden yola Antalya'nın yerel gazetesi Ekspress Gazetesi tarafından fotoğraflanarak tescillenmiş oldu.

BİRGÜL AYMAN GÜLER'DEN CHP'YE 12 BOMBA SORU - TIKLAYIN

DEFALARCA BİR ARAYA GELDİLER

Haşmet Öyken imzalı haberde Gezi olayları sonrası cemaatle yakınlaşmaya başlayan CHP'nin Mart seçimleri öncesi cemaat ile nasıl ittifak kurduğu gözler önüne sergileniyor. Gazetemizin Akdeniz İmamları başlığı altında duyurduğu haberinde yer alan ve Cemaatin Antalya imamı olan Av. Hasan Tarık Şen'in bir çok kez CHP'nin eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın ile bir araya geldiği ortaya çıktı.PARTİM CEMAAT İLE İTTİFAK YAPTI - TIKLAYIN

FOTOĞRAF PARALEL'İN MERKEZİNDE ÇEKİLDİ


İddiaya göre haberdeki fotoğraf AKDİM diye bilinen ve Paralel Devlet Yapılanması (PDY)'nin kontrolünde olduğu iddia edilen Antalya Kültürlerarası Diyalog Merkezi Demeği'nin Karaalioğlu parkı içerisindeki binasındaki bir akşam yemeğinde çekildi. Av. Tarık Şen bilindiği gibi AKDİM'in Danışma Kurulu Üyesi ve yönetim kurulu koordinatörü olarak faaliyet gösteriyor.

BİRGÜL AYMAN GÜLER VE HÜSEYİN AKGÜN DİSİPLİN KURULU'NA SEVK EDİLDİ - TIKLAYIN

ADAYLARI BELİRLEDİLER

Paralel yapının Antalya imamı Av. Hasan Tarık Şen ile CHP'lilerin yerel seçimler öncesi yine bir çok kez bir araya gelerek Meclis üyelerinin belirlenmesi ve seçim stratejileri konusunda görüşmeler yaptıkları da iddia edildi.

Gezi olaylarından sonra cemaatle yakınlaşmaya başlayan CHP'de Mart seçimleri öncesi ilginç seçim heyecanları yaşanmaya başlamış, o günlerde CHP'li Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ın da Pensilvanya'ya giderek Fethullah Gülenle görüştüğü iddia edilmişti. Ancak başkan Akaydın bu iddiaları yalanlamıştı. Akaydın, 2013'ün Mart ayında TUSKON'un davetlisi olarak ABD'ye gittiğini ancak Fethullah Gülenle herhangi bir görüşme yapmadığını belirtmişti.İŞTE VARAN VARAN PARALEL YAPI'NIN İMAMLARI – TIKLAYINBİZE ULAŞIN