Sezer ve Özkök Paralel'i gizledi

Sezer ve Özkök Paralel'i gizledi
Ergenekon kapsamında tutuklanan ve 29 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan Emekli Albay Hasan Atilla Uğur, Paralel Yapı'yla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 2002-2004 arasında Jandarma Teknik İstihbarat Daire Başkanlığı yapan Uğur, Parelel Yapı'ya ilişkin hazırladıkları iki klasörlük raporu dönemin Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve Genelkurmay Başkanı Hilmi Özkök'ün sümen altı ettiğini öne sürdü. Uğur, özetle şunları söyledi:

TELEKULAĞIN DİNLEME TAKTİĞİ AYNI: SAHTE İSİM - TIKLAYIN

CİZRE'DE PARALEL ŞÜPHE - TIKLAYIN

ATO'DAN PARALEL'E DAVA - TIKLAYIN

Çetenin küresel bir güç olduğunu, adam öldürmek dahil her imkana sahip olduğunu, inanılmaz gelir elde ettiğini tespit ettik. Sezer, dosyanın Genel Sekreteri Kemal Nehrozoğlu'na verilmesini söyledi.
Özkök'ün ilk tepkisi "Ne uğraşıyorsunuz bu işlerle. Bunlar Müslüman adamlar" oldu. O zaman bu işin üzerine gidilseydi, bugün Türkiye üzerinde oynanan oyunların yüzde 90'ı engellenebilirdi.

GÜLEN'İN MALİKÂNESİNDE SESSİZLİK - TIKLAYIN

GÜLEN'İN GÖLGE VALİLERİ - TIKLAYIN

'GÜLEN HUMEYNİ GİBİ DÖNECEKTİ' - TIKLAYIN

Zekeriye Öz, sorguda, "İktidar bize vız gelir, tırıs gider. Bu ülkede esas güç biziz" anlamına gelen sözler etti. Bana, "Bize Hurşit Tolon ve Şener Eruygur hakkında bir şeyler söyle, biz de seni bırakalım" dedi. Başka bir sorguda "Siz Ergenekoncular Hocaefendi'den niye bu kadar nefret ediyorsunuz" dedi.
Tek amaçları CHP iktidarı. Cumhuriyeti kuran partiye Cumhuriyeti yıktıracaklar.
BİZE ULAŞIN