Bilgehan Doğru seçim çalışmalarını değerlendirdi

AK Parti Milletvekilli Adayı Doğru, “Geçtiğimiz seçimlerde muhalefete oy veren seçmenin bir kısmı, AK Parti karşısında kurulan ittifaktan rahatsızlık duyduklarını ve bu seçimlerde AK Parti’ye oy vereceklerini söylüyor” dedi.

Bilgehan Doğru seçim çalışmalarını değerlendirdi

AK Parti Milletvekilli Adayı Bilgehan Doğru, seçim çalışmalarını ile ilgili açıklamalarda bulundu. Milletvekilli Aday Adaylığı başvurusunu yaptığı günden beri çalışmalarını tüm hızıyla sürdürdüğünü belirten Doğru, "Seçim çalışmalarımız kapsamında tüm ilçelerimizde ziyaretlerde bulunduk. Seçmenlerimizle bire bir diyalog kurduk. Sahadaki çalışmalarımızda seçmenlerin AK Parti'ye ilgisi oldukça yoğun. Geçtiğimiz seçimlerde muhalefete oy veren seçmenin bir kısmı, AK Parti karşısında kurulan ittifaktan rahatsızlık duyduklarını ve bu seçimlerde AK Parti'ye oy vereceklerini söylüyor. Ziyaretlerimiz sırasında ilk defa oy kullanacak gençlerimizin dilinden de AK Parti düşmüyor" diye konuştu.

"Kadınlarımızın desteğini alıyoruz"

AK Parti teşkilatlarının birlik içerisinde çalışmalarına devam ettiğine vurgu yapan Bilgehan Doğru, "Kadın kolları ile aramızda bir sinerji oluştu. Kadın kollarımızla ilk günden beri koordineli olarak sahada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışmalarımız kapsamında binlerce kadınla bir araya geldik. Bizim amacımız kadınların kalbine dokunmaktı. İnşallah her seçimde olduğu gibi Genel Seçimlerde de kadınlarımız desteğini alacağız" dedi.

"Muhalefet arada kaynadı"

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Bilgehan Doğru, "İlk defa AK Parti'ye oy vereceğim diyen, vatandaşlarımız var. Genel Seçimler Türkiye'nin en küçük ve en büyük partisi arasında geçiyor. Bu arada muhalefet arada kaynamış durumda. Türkiye'de seçim AK Parti ve diğerleri şeklinde gidiyor. AK Parti ve diğer partiler şeklinde giden bu siyasette AK Parti bir kez daha destan yazacaktır" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN