Milletvekili pazarı iftirasına AK Parti'den cevap

AK Parti milletvekili Mehmet Metiner'den, CHP sözcülerinin, "AK Parti parayla milletvekili satın alıyor" iftirasına sert tepki geldi. Konuyu Sabah.com.tr'ye değerlendiren Metiner, "Demek ki aralarında parayla satın alınabilecek milletvekillerinin olduğuna inanıyorlar" dedi.

Milletvekili pazarı iftirasına AK Parti'den cevap

İşte Mehmet Metiner'in Sabah.com.tr'ye yaptığı özel açıklamalar:

CHP sözcüleri Ak Parti'nin parayla milletvekili transfer edip hükümet kuracağı söylentilerine sarıldılar. İlginç. Demek ki aralarında parayla satın alınabilecek milletvekilleri olduğuna inanıyorlar. Kendi seçtikleri milletvekillerine güvenmeyen bir partiye ülke yönetimi teslim edilebilir mi? Bu seçimde de halk bir ke daha CHP'ye ülke yönetiminin teslim edilemeyeceğini ortaya koymuş bulunuyor.

KILIÇDAROĞLU'NUN BAŞBAKANLIK HAYALİ İRONİ ÖTESİ

Halk Kılıçdaroğlu'na güvenmiyor. Bu seçimin tek ve mutlak mağlubu olan Kılıçdaroğlu'nun başbakanlık hayali kurması ironi ötesi. Sandıktan alamadığı vizeyi başkent koridorlarındaki kumpaslarla alabileceğinin hesabını yapıyor.

KILIÇDAROĞLU'NU CHP'NİN BAŞINDA TUTMAZLAR

Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olacağını unutuyor. Hükümet dışı kalan Kılıçdaroğlu'nu CHP'nin başında tutmazlar. Ayakları yere basmalı ve kendi ipini çekecek ayak oyunlarından vazgeçmeli,

BİZE ULAŞIN