Şişli'de burs skandalı velileri isyan ettirdi

Şişli'de burs skandalı velileri isyan ettirdi

CHP’li ilçe belediyelerde skandallar bitmiyor. Ataşehir ve Beşiktaş belediyelerinde yaşanan yolsuzluk skandalları günlerce tartışılmış ve CHP milletvekili İhsan Özkes bu skandallara daha fazla dayanamayarak istifa etmişti. Yolsuzluk skandallarının Emir Sarıgül’e kadar dayandığı CHP’li ilçe belediyelerinde son skandal Şişli’de yaşandı.

  • Gündem
  • Perşembe 23.07.2015 13:53
Şişli'de muhtarlar tarafından verilen fakirlik belgesi ile başarılı 53 üniversite öğrencisine yıllık bir milyon TL'lik bursun kalkmasının ardından öğrenci velileri isyan etti.

VELİLER HAYRİ İNÖNÜ'YE KILIÇDAROĞLU'NA ŞİKAYET EDECEK

Pazartesi Ankara'ya CHP Genel Merkezi'ne gidecek olan aileler, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'yü şikayet edecekler. Şişli Belediyesi tarafından yıllardır verilen fakir üniversite öğrencilerine verilen burs, Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün talimatıyla kaldırıldı.

BAŞARILI ÖĞRENCİLERİN BURSLARI KESİLDİ

Talimatın ardından burs verilmezken, yıllardır muhtarlardan aldıkları fakirlik belgesiyle burs almaya hak kazanan 53 başarılı öğrencinin ailesi ise burs alamamasının ardından CHP Genel Merkezi'ne gitmeye hazırlanıyor. Pazartesi Ankara'ya gidecek olan aileler, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'yü şikayet ederek sorunlarına çare bulunmasını isteyecek.

BAŞKAN'IN ARABASINA HACİZ

Bu arada Şişli Belediyesi'nin bazı banka hesaplarına alacaklı 3 farklı firma tarafından haciz konduğu da öğrenildi. Başkan İnönü'nün makam aracının bile hacizli olduğu Şişli'den gelen haberler arasında.

Akşam

Fetullah Gülen'in hizmetkarıyım

Ataşehir'de koç gibi yolsuzluk

Ataşehir Belediyesi'nin bitmeyen skandalları!

BİZE ULAŞIN