Hedef siviller

Teröristler, durmadığı için Celal İnan'ı öldürdü. Tunceli saldırısında yaralanan Ayten Günhan kurtarılamadı. Taksici Lokman Bayar da toprağa verildi

Hedef siviller
Teröristler, Hakkâri-Şemdinli karayolunda durmayan araca ateş açtı. Araçta bulunan AK Parti milletvekili aday adayı Muhsin Kaya yaralanırken, araç içinde bulunan esnaf Celal İnan hayatını kaybetti. Olay sonrası karayolu trafiğe kapatıldı. Bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı. Diyarbakır'da da hamile olduğu öğrenilen S.O. (46) adlı kadın, terörist kurşunlarının hedefi oldu. Polis yaralanan kadını hastaneye kaldırdı. Tunceli'de cuma günü polis memuru Murat Savaş Kale'nin şehit edildiği ve 2 teröristin de öldürüldüğü olayda yaralanan Ayten Günhan da (32) dün tedavi gördüğü Tunceli Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti. Bekâr olan Günhan'ın özel bir şirkette çalıştığı ve markete giderken teröristlerin hedefi olduğu öğrenildi.

TAKSİCİ DEFNEDİLDİ
Şırnak'ta teröristlerce ticari taksiye yönelik silahlı saldırıda hayatını kaybeden sürücü Lokman Bayar (30) Şırnak'ta toprağa verildi. Bayar, önceki gece Geylani Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından Büyük Mezarlık'ta defnedildi.
BİZE ULAŞIN