Hürriyet terör örgütünün propagandasına devam ediyor

Terör örgütü PKK’nın saldırıları devam ederken, Aydın Doğan medyası ve paralel medyada PKK terörünü unutturmaya dönük algı operasyonları sürüyor. Terör örgütüne arkasına dayadığını açıklayan HDP’nin timsah gözyaşlarının propagandasını yapan Hürriyet, HDP’nin sözde “başsağlığı mesajını sürmanşetten duyurdu.

Hürriyet terör örgütünün propagandasına devam ediyor
A Haber-ATV ortak yayınına konuk olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündem başlıklarına dair önemli açıklamalarda bulundu.

Programın ilk bölümünde Dağlıca saldırısına ilişkin olarak değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra kendisine yöneltilen '400 vekil' sorusunu yanıtladı. Terör medyası ise Erdoğan'ın söylediklerini çarpıtarak karalama kampanyası başlattı.

TERÖR MEDYASI KARALAMA KAMPANYASINDA BİRLEŞTİ


Açıklamaların ardından Doğan Grubu'na ait Hürriyet Gazetesi internet sitesinde ve sosyal medya hesapları üzerinden manipülasyon çalışmalarına girişerek, söz konusu diyaloğu '400 milletvekili alınsaydı bunlar olmazdı' gibi verdi. Aydın Doğan'ın Hürriyet'iyle ortak karalama operasyonuna giren Zaman'ın internet sitesi de Cumhurbaşkanı'nın 400 vekil açıklamalarını alçakça bir şekilde okuyucularına sundu.Terör örgütüne yakınlığıyla bilinen Özgür Gündem; Twitter'dan Doğan ve Paralel medyanın başlattığı karalama kampanyasına ortak oldu.

BİZE ULAŞIN