Şehit Piyade Yıldız'ın baba evinde ikinci yas

Bir oğlunu da kalp rahatsızlığı nedeniyle 14 yaşında kaybeden, Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde terör örgütü PKK'nın saldırısında şehit olan Piyade Yıldız'ın babası, ikinci evlat acısını yaşadı.

Şehit Piyade Yıldız'ın baba evinde ikinci yas
Saldırıda şehit olan Piyade sözleşmeli er Uğur Yıldız'ın baba evinde ikinci evlat acısı yaşandı.

Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde terör örgütü PKK'nın saldırısında şehit olan Piyade sözleşmeli er Uğur Yıldız'ın Antalya'nın Manavgat ilçesindeki baba evinde ikinci evlat acısı yaşandı.

TERÖRİSTLER BÖYLE ELE GEÇİRİLDİ!
Bir oğlunu da kalp rahatsızlığı nedeniyle 14 yaşında kaybeden baba Sadık Yıldız, acı haberi alınca fenalaştı.

Hastaneye kaldırılan Yıldız, burada yapılan müdahalenin ardından taziye çadırının kurulduğu Çağlayan Mahallesi'ne ambulansla getirildi.

Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, Manavgat Garnizon Komutanı Jandarma Albay Enver Sungur, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de sağlık ekipleri ile Çağlayan Mahallesi'nde şehidin amcasına ait eve gitti.

Şehidin Isparta'da yaşayan annesi Gülbahar Çelikel'in de oğlunun şehit düştüğü haberini alınca fenalaştığı ve hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz yıl nişanlanmıştı

Şehit Yıldız'ın 2011'de sözleşmeli er olduğu, 4 yıldır Hakkari Dağlıca'da görev yaptığı ve geçen yıl nişanlandığı belirtildi.

Şehidin erkek kardeşinin 2007'de hayatını kaybettiği öğrenildi.

Yıldız ile 3 gün önce telefonda konuştuğunu ifade eden kuzeni Kadriye Keser, şehidin "Buralar sıkıntılı, devamlı göreve gidiyoruz" dediğini aktardı.

Öte yandan basın mensuplarının taziye evine girişine, fotoğraf ve görüntü almasına izin verilmedi.
BİZE ULAŞIN