Yalçın Akdoğan: Mücadelemiz kararlı bir şekilde sürecek

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan: "Terörle mücadelede sath-ı müdafaa pozisyonundayız, millet olarak müteyakkız bir şekilde topyekün saldırıları göğüsleyeceğiz. Mücadelemiz içeride ve dışarıda hukuk içinde, halkımızın hak ve hukukunu korumak için kararlı bir şekilde sürecek. " dedi.

Yalçın Akdoğan: Mücadelemiz kararlı bir şekilde sürecek
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Türkiye'yi derin üzüntüye boğan PKK'nın hain saldırılarının ardından önemli açıklamalarda bulundu.

Akdoğan twitter hesabından şunları yazdı: "Terörle mücadelede sath-ı müdafaa pozisyonundayız, millet olarak müteyakkız bir şekilde topyekün saldırıları göğüsleyeceğiz. Mücadelemiz içeride ve dışarıda hukuk içinde, halkımızın hak ve hukukunu korumak için kararlı bir şekilde sürecek. Türkiye'nin bütünlüğüne ve kardeşliğine kastedenlere karşı yürütülen cansiperane mücadele gücünü milletimizin hayır duasından almaktadır. Bin yıllık kardeşliğimizi hiçbir provokasyon ve kirli oyun bozamayacaktır. Bu uğurda canını feda eden tüm Şehitlerimizin ruhu şad olsun. Terörün ve teröristin yerli ve yabancı işbirlikçileri, milletimizin güçlü iradesiyle gereken karşılığı eninde sonunda görecektir."

BİZE ULAŞIN