İşte Aydın Doğan provokasyonunun belgesi

Son olarak 16 şehit verdiğimiz Dağlıca operasyonu üzerinden ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanı'nı hedef gösteren Aydın Doğan medyası terör örgütleri ve Türkiye düşmanlarının değirmenine su taşımaya devam ediyor. Elindeki medya gücünü gece-gündüz algı operasyonu için kullanan Aydın Doğan, teröre açıkça destek veriyor, teröristleri kolluyor, yaptığı yalan haberlerle provokasyon yapıyor. Sonra da, "Aaa pardon" deyip pişkinlik yaparak, sanki sorumlusu kendisi değilmiş gibi üste çıkıyor. İşte Aydın Doğan ve medyasının istediği terör belgelerinden sadece bir kaçı...

İşte Aydın Doğan provokasyonunun belgesi
Aydın Doğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırmak için yine her zamanki yöntemini kullandı. Erdoğan'ın sözlerini çarpıtarak yaptığı alçakça yalan haberi önce medyasını kullanıp tüm Türkiye'ye servis etti, ortalık karıştıktan sonra da "yanlışlık olmuş" deyip haberi geri çekti. Ancak yaptığı operasyon başarılı oldu, Erdoğan, söylemediği sözler yüzünden muhalefetin hedef tahtasına konuldu.YÜZÜN KIZARMIYCAK MI ŞİMDİ?


Aydın Doğan, bu alçakça algı operasyonları yüzüne vurulunca kendini Türk Ceza Kanunu'nda algı operasyonu diye bir suç yok ki diyerek savundu. Doğan, bunu söyleyerek aslında algı operasyonu yaptığını da söyledi.

ŞEHVETE KAPILMIŞ

Tarih 1 Nisan 2015 -DHKP-C'li teröristler, Şehit Savcı Kiraz'ın başına silah dayanmış fotoğrafını propaganda amaçlı servis etti. Doğan'ın gazeteleri tam da örgütün istediği gibi sorumsuzca bu fotoğrafı gazetelerine bastı, sonra da hatalıydık, şehvete kapıldık diye açıklama yaptı.TERÖR SALDIRISI DEMEYELİM

Bu örneklerin onlarcasını hatta yüzlercesini önüne koyabiliriz. Akan kan Mehmetçiğin, yani bu vatanın evlatlarının kanı. Adamlarının bu kepazeliğine son ver. Hangi uluslararası karanlık yapıları arkana alırsan al, bir gün yargıya mutlaka hesap vermek zorunda kalacağını unutma.

SUÇU EDİTÖRÜN ÜSTÜNE ATTI

Tarih 16 Mayıs 2015 -Aydın Doğan'ın paçavrası Hürriyet, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçakça bir imada bulundu. Erdoğan'ın fotoğrafının altına "Yüzde 52 oy aldı idam kararı verdiler" başlığını kullanarak Cumhurbaşkanı'na saldırdı. Sonra da editörün hatası yanlışlık olmuş deyip sıyrılmaya kalktı.

BÜTÜN DÜNYAYA SERVIS ETTI


Tarih 19 Ağustos 2015 -Teröristler Siirt'te 8 askeri şehit etti. Yine DHA, akıl almaz bir yayına imza attı. Şehitlerin parçalanmış bedenlerine ait fotoğrafları bütün dünyaya sansürsüz dağıttı, saatler sonra kullanmayın diye uyarı gönderdi. Ama fotoğraf çoktan her yere ulaşmıştı.

Aydın Doğan bunu hep yapıyor!

TERÖRiSTE HASSiYET

Tarih 8 Eylül 2015 -Aynı DHA askerlerde göstermediği hassasiyeti teröristler için gösterdi. Tunceli'de karakol basıp 1 polisi şehit eden PKK'lıların vurulma anını, teröristlerin morali bozulmasın diye abonelerine göndermedi.

SALDIRIP KAÇTI

Tarih 3 Eylül 2015 -Hürriyet'in devrik Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yine alçakça saldırdı, bu kez köşesinden Suriyeli minik Aylan'ın katili ilan etti. Tepkiler çığ gibi büyüyünce ben onu kastetmedim dedi, hemen ardından yurtdışına kaçtı.

Ertuğrul Özkök'e katil soruşturması

BOMBA ERKEN PATLAMIŞ!


Tarih 30 Ağustos 2015 -Diyarbakır'da teröristlerin kurduğu bomba bir çocuğun ölümüne neden oldu. Bu kez Doğan'ın CNNTURK televizyonu devreye girdi, "Bomba erken patladı" diyerek teröristleri suçsuz ilan etti. Tepkilerden sonra bu kez suçu alt yazıyı yazan editöre attı.

CNN Türk PKK'nın açıklarını kapatma derdinde!

"FULARLI" DEĞİL "KELEŞLİ" ÇIKTI:

Aydın Doğan'ın prenslerinden Cüneyt Özdemir'in, CNNTURK ekranlarından "Masum cici kız" olarak gösterdiği kişinin kanlı terör örgütü PKK'ya katıldığı ortaya çıkmıştı Özdemir'in "Kırmızı fularlı kız" dediği teröriste yaptığı güzellemeler sosyal medyada hızla yayılınca Aydın Doğan panikledi. Teröre verdiği destek ortaya çıkmasın diye Alelacele o videoyu yayından kaldırttı.
Güneş
BİZE ULAŞIN