Demirtaş'a yeni PR çalışması!

Star TV ve NTV'nin son günlerdeki PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP hakkında tek taraflı yayınları sosyal medyada eleştiri konusu oldu.

Demirtaş'a yeni PR çalışması!
PKK'nın siyasi uzantısı olduğunu her platformda dile getiren HDP'ye başta Aydın Doğan ve paralel örgüt olmak üzere gizli bir imaj çalışması yürütülüyor. Doğan medyasının ardından Star Televizyonu ve NTV'nin HDP'ye imaj çalışması yapması dikkatlerden kaçmadı.

DEMİRTAŞ'IN "CİCİ ÇOCUK" İMAJI ZARAR GÖRMESİN DİYE CIMBIZLANDI

Terörle arasında bir maske kadar mesafe olduğu ortaya çıkan Demirtaş'ın "saz çalan cici çocuk" imajına zarar verecek haberlerin NTV ve Star televizyonlarında yeralmaması dikkatlerden kaçmıyor. Selahattin Demirtaş'ın "anasından doğduğuna pişman ederiz" ve "Cizre Bodrum kadar yakın" gibi Türkiye'nin büyük bir kesimini rahatsız eden ve tehdit kokan açıklamalarının NTV tarafından ısrarla cımbızlanması izleyicinin tepkisine neden oldu.

CİZRE KONUSUNDA KULLANILAN DİL ELEŞTİRİLDİ

Cizre konusunda devleti suçlayan haber dili ve HDP Eşbaşkanı Demirtaş hakkında yaptığı yayınlar sosyal medya NTV ve Star TV izleyicilerinin tepkisine neden olurken, sosyal medya kullanıcıları tarafından sert şekilde eleştirildi.
BİZE ULAŞIN