Sosyal medyada Mehmet Metiner'i karalama operasyonu!

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner adına sahte hesap açılarak sosyal medyada karalama çalışmaları yürütüldü. Metiner konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Dün geceden beridir adıma açılmış sahte hesap üzerinden ahlâksızca ve şerefsizce yayın yapanlar bilsinler ki yeryüzünün en sefil en zavallı insanlarıdırlar." dedi.

Sosyal medyada Mehmet Metiner'i karalama operasyonu!
İŞTE METİNER'İN O AÇIKLAMASI;

"PEYGAMBER DEDİĞİMİ İDDİA EDENLERE LANET OLSUN"

"Bizim inancımıza göre son Peygamber Hz. Muhammed (SAV)'dir. Bizler "O'nun Ümmeti" olmakla övünç duyan insanlarız. Recep Tayyip Erdoğan'a haşa "Son Peygamberimiz" dediğim iddiasında bulunanlara lanet olsun. Bizden asla böyle sözler sadır olmaz. Çünkü bu söz küfürdür. İnsanı dinden çıkarır. Erdoğan davamızın büyük lideridir. O'nun arkasından gitmeyi şereflerin en büyüğü addederiz ancak Erdoğan da bizler de kuluz ve faniyiz. Biz fanileri ne kutsarız ne de fanilere taparız.
"TEK GERÇEK HESABIM: @MetinerBasin"

Büyük liderimiz Erdoğan kendisine bırakınız "Son Peygamber" diyeni kendisini kutsayanı bile yanına yaklaştırmaz. Bu anlayışta olanların hiçbirimizin nezdinde zerre itibarı olamaz. Tersine böyle düşünenleri küfre duçar olmuş zavallılar olarak görürüz. Bülent Arınç ve Beşir Atalay hakkında böyle laflar etmeyeceğimi de her ikisi çok iyi bilir. Bizi birbirimize düşürmeye hiç kimsenin gücü yetmez.
Tek bir twitter hesabım var @MetinerBasin. Başka hesaplar sahtedir.
BİZE ULAŞIN