Şehitler için okunan Kur'ana bile dayanamadılar

Gülen Örgütü'ne bağlı Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, Yenikapı mitinginde okunan Kur'an-ı Kerim'den rahatsız oldu. Keneş, attığı skandal twitle büyük tepki topladı...

Şehitler için okunan Kur'ana bile dayanamadılar
Kutsal değerleri harcamada hiç bir sınır tanımayan, Peygamber Efendimiz'i televizyon ekranlarında kamyona bindirip, örgüt üyelerini gaza getirmek için uyduruk rüyalardan medet uman Fetullahçı Terör Örgütü, bu kez din karşıtı bir kisveye büründü.

Yenikapı'da düzenlenen 'Teröre Karşı Tek Ses' mitinginde şehitlerimiz için okunan Kur'an-ı Kerim tilavetinden rahatsız olan Gülen Örgütü üyeleri sosyal medya üzerinden okunan Kur'anı eleştirdiler. FETÖ medyasının İngilizce yayınlanan Today's Zaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş, mitingde Kur'an okunmasıyla birlikte "Mitingte Kur'an-ı Kerim tilaveti... Yahu hiç mi sınır tanımıyorsunuz?" diye twit attı.

Bu skandal twite büyük tepki alan ve eleştirilen Keneş, buna rağmen geri adım atmayarak okunan Kur'an'dan rahatsız olduğu ısrarını sürdürdü. Keneş'e Bank Asya operasyonu sırasında banka önünde Kur'an okuyarak kadar alçaklaşan Gülen örgütü üyelerinin de destek vermesi dikkat çekti.

İşte o Keneş'in tweetleri:
BİZE ULAŞIN