FETÖ medyası 'Teröre Lanet'i görmezden geldi

FETÖ medyası 7 Haziran seçimlerinden sonra PKK’ya verdiği örtülü desteği artık açıktan yapıyor. PKK’nın sözcüsü gibi hareket eden FETÖ medyası, örgütün üstlendiği kanlı eylemleri bile Türkiye devletinin üzerine yıkmaya çalışıyor. Dün İstanbul’da gerçekleştirilen “Teröre karşı tek ses” mitingine yer vermekten özenle kaçınan Gülen medyası, mitingi itibarsızlaştırmak için elinden geleni yaptı.

FETÖ medyası 'Teröre Lanet'i görmezden geldi
Pazartesi 21.09.2015 09:36
Güncelleme: Pazartesi 21.09.2015 10:15
ABONE OL
7 Haziran seçimlerinde maddi bağımlılığı olan abileri ve ablaları seçim meydanlarına süren Fetullahçı Terör Örgütü kapı kapı dolaşarak PKK'nın siyasi uzantısı HDP'ye oy toplamıştı.

FETÖ MEDYASI ÖZGÜR GÜNDEM'DEN DAHA ATEŞLİ TÜRKİYE DÜŞMANLIĞI YAPIYOR

7 Haziran seçimlerinden sonra tekrar silaha sarılan PKK'ya örtülü destek veren Gülen medyası, son dönemde artık bu desteğini açık açık vermekten çekinmiyor. PKK'nın Özgür Gündem gazetesinden daha ateşli bir yayın yapan FETÖ medyası, terör örgütünün üstlendiği eylemleri bile Türkiye devletinin üzerine yıkmaktan çekinmiyor.

GÜLEN MEDYASI TERÖRE LANET MİTİNGİNİ DE GÖRMEZDEN GELDİ
PKK'ya açık destek veren FETÖ medyası, dün İstanbul'da gerçekleştirilen "Milyonlarca nefes, teröre karşı tek ses" mitingini de görmezden geldi. FETÖ medyası ile birlikte hareket eden Zaman, Bugün, Meydan, Taraf, Cumhuriyet, Sözcü ve Millet gazeteleri milyonların terörü lanetlemesine sayfalarında yer vermekten kaçındı. Zaman ve Bugün gazetesi ise, PKK'yı eleştirmek yerine miting üzerinden yine iktidarı eleştirdi.

ŞEHİTLER İÇİN KURAN OKUNMASINDAN RAHATSIZ OLDULAR
İstanbul'daki mitingte şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okunması FETÖ medyasının sosyal medyadaki tetikçilerini çileden çıkardı. Kur'an okunması ile birlikte tweetler atmaya başlayan FETÖ'cüler şehitlerimiz için okunan Kur'an-ı Kerim'i ve milyonların okuduğu Fatihaları siyasi suiistimal olarak yorumladı. Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş'in Kur'an okunmasından duyduğu rahatsızlığı çirkin bir şekilde dile getirmesi, FETÖ'cüleri bile çileden çıkarttı. Bankaların önünde Kur'an ve cevşen okutan Fetullahçı Terör Örgütü'nün, şehitler için okunan Kur'an'dan rahatsızlık duyması büyük tepkiye neden oldu.