AK Parti, İstanbul adaylarını tanıttı

AK Parti, İstanbul adaylarını tanıttı
AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nca Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen toplantıda AK Parti İstanbul milletvekili adayları tanıtıldı. Toplantıda konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, AK Parti'nin yaptığı devrimlerle Türkiye'nin kılıfını değiştirdiğini, yeniden milliliği ve yerliliği inşa ettiğini kaydetti.

'1 KASIM KIRILMA NOKTASI'
AK Parti'nin, yok edilmeye çalışılan Anadolu kimliğini tekrar hayata geçirerek, 1 Kasım'da yeniden başarılı olacağını anlatan Güllüce, "1 Kasım tarihi kırılma noktasında herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir. Yapmayanlara tarih hesabını soracaktır" diye konuştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş da AK Parti ile Türkiye'nin kaderinin aynı olduğunu belirterek "1 Kasım seçimleri Türkiye'nin ölüm kalım noktasındaki en önemli eşiğidir. Bütün teşkilatı 7 gün 24 saat seferberliğe çağırıyorum" ifadelerini kullandı.

TÜRKÇE-KÜRTÇE TÜRKÜLER

AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ise vatandaşın 4 ay önceki Türkiye'yi özlediğini kaydetti. Temurci, "7 Haziran'dan ders aldık. Rehavete kapılmadan bütün teşkilatlar sahada olacak" dedi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da "Seçimlerde huzur, güven ve kardeşlik kazansın" dileğinde bulundu. Diyarbakır'dan gelen Grup Tillo, Türkçe ve Kürtçe kardeşlik türküleri söyledi. Mustafa KAYA / SABAH

BİZE ULAŞIN