TSK PKK'ya vurdukça FETÖ çıldırıyor!

7 Haziran seçimlerinden önce HDP’ye tam destek veren Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) 7 Haziran seçimlerinden sonra Türk ordusunun başlattığı tarihi operasyonda PKK’nın safında yer aldı. Mehmetçiğin her başarılı operasyonundan sonra TSK’yı itibarsızlaştırmaya çalışan FETÖ medyası yine bir skandala daha imza attı.

TSK PKK'ya vurdukça FETÖ çıldırıyor!
7 Haziran seçimlerinden önce HDP'ye tam destek veren Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) 7 Haziran seçimlerinden sonra Türk ordusunun başlattığı tarihi operasyonda PKK'nın safında yer aldı. HDP ile PKK arasındaki organik bağı ortaya koyan haberlere tek satır yer vermeyen FETÖ medyası, Kandil'de örgütün belini kıran operasyonları da itibarsızlaştırmaya çalışıyor.

PKK'NIN ÜSTLENDİĞİ EYLEMLERİ BİLE MEHMETÇİĞE YIKMAYA ÇALIŞIYORLAR

PKK liderlerinin telsiz görüşmelerine takılan "Dağılıyoruz yardım edin" haberlerini de görmezden gelen FETÖ medyası, ihanette sınır tanımıyor. PKK'nın üstlendiği kanlı saldırıları bile Mehmetçiğin üzerine yıkmaya çalışan Zaman gazetesi dün yine bir skandala imza attı.
FETÖ MEDYASI 'TERÖRE LANET'İ GÖRMEZDEN GELDİ

PKK'YA AĞIR DARBE VURULMASI EN ÇOK ZAMAN'I RAHATSIZ ETTİ

PKK'nın ağır darbe yediğini gizlemeye çalışan Zaman, Mehmetçiğin PKK'ya karşı yürüttüğü başarılı operasyonlarla ilgili olarak çıkan haberlerin de tamamen algı operasyonu olduğunu iddia etti. Siyasilerde aldığı görüşlerle haberi güçlendirmeye çalışan Zaman Gazetesi, bu haberle birlikte kendi okurlarını bile çıldırmayı başardı.


ZAMAN'IN BAYİ SATIŞI 8 BİNE DÜŞTÜ, BASILAN GAZETELER YUMURTA KARTONU OLUYOR

7 Haziran seçimlerinde önce kanlı terör örgütü PKK'ya gizli destek veren FETÖ medyası, artık PKK'ya açık destek vermekten çekinmiyor. Himmet, zekat, kurban paraları ile finanse edilen, bayi satışı 8 bine kadar düşen, basılan her nüshası yumurta kartonu fabrikalarına giden Zaman Gazetesi, PKK medyasından daha fazla terör örgütünü destekleyerek Türkiye düşmanlığında artık hiçbir sınır tanımıyor!

Kaynak: Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN