Ekrem Dumanlı'dan skandal benzetme!

Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) yayın organı Zaman Gazetesi'nin Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı bugün kaleme aldığı yazısında skandal ifadeler kullandı. Kendisi de Paralel Yapıya yönelik yürütülen Tahşiye Davasının sanığı olan Dumanlı, yakalanmamak için yurtdışına kaçan FETÖ üyeleri için 'Hicret ettiler' dedi. Paralel Yapıya destek vermeyen Türk halkının ise bayramı haketmediğini yazdı.

Ekrem Dumanlı'dan skandal benzetme!

TAHŞİYE KUMPASÇISI PARALELCİLER KAÇMAMIŞ, HİCRET (!) ETMİŞ

Ekrem Dumanlı yazısında haklarında yakalama kararı çıkınca yurtdışına kaçan paralel yapı üyeleri için skandal bir benzetme yaptı. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed ve sahabenin Mekke'den Medine'ye göçü için kullanılan 'Hicret' ifadesini FETÖ'cülere uyarladı. Dumanlı "Zulüm varsa hicret de vardır. Bakıyorum da hicret etmek zorunda kalanların üzerinde tepiniyorsunuz çılgınca. Mantığınıza göre terk-i diyar yapan herkes korkak. Haşa! İnsanlık tarihi, hususen de İslam tarihi, tezinizi başınıza çalıyor." diye yazdı.

TÜRK HALKI BAYRAMI HAK ETMEMİŞ

Ekrem Dumanlı yazısında Türk halkını da, paralel yapıya sahip çıkmamakla itham etti. Milletin bayramı hak etmediğini öne sürdü. Dumanlı " Çeşit çeşit "terör örgütü" kanlı eylemleriyle meydan okurken masum insanlar üzerinde "terör" baskısı kuruldu. Ve derin bir sessizlik. "Aman bana dokunmasın da" nevinde idare-i kelam etmeler. Belki de bayram huzurunu toplumca hak etmiyoruz. Bu kadar bencil, bu kadar menfaatçi yaklaşınca hadiselere ve paçayı kurtarabilmek için zalimlerin ayaklarına bu kadar kapanınca, topyekûn bir bayram iklimi oluşamaz ki!"dedi.

Zaman Gazetesi açık açık PKK'ya çalışıyor!

BİZE ULAŞIN