Şehidin babaevinde yas!

Adana'da terörist saldırı sonucu şehit düşen polis memurlarından Bircan İlhanlı'nın Adana'nın Kozan ilçesindeki baba ocağında yas var.

Şehidin babaevinde yas!
Kozan İlçe Emniyet Müdürü Serkan Üzülmez, İlhanlı'nın acı haberini, ilçeye 12 kilometre mesafede Pekmezci Mahallesi'nde yaşayan baba İzzet ve anne Arzı İlhanlı'ya verdi.
Haber üzerine fenalaşan anne İlhanlı, ambulansla Kozan Devlet Hastanesine kaldırıldı. Baba İlhanlı'yı Emniyet Müdürü Üzülmez ve polis memurları teselli etmeye çalıştı.
Şehidin babaevine Kozan Belediyesi tarafından bayraklar asıldı.
Baba ilhanlı, oğlunun birinin Bursa'da astsubay olduğunu, şehit olan oğlunun ise 6 yıldır Adana'da görev yaptığını belirtti.
İlhanlı'nın 20 yıllık memur olduğu, üniversiteyi yeni kazanan kızını okutabilmek için çalışmaya devam ettiği, bir gün önce Erzurum'a kızını üniversiteye yerleştirerek Adana'ya döndüğü öğrenildi.
Dün, Dağlıoğlu Mahallesi'ndeki özel hastanenin yakınında ekip aracına, motosikletle yaklaşan iki kişi tarafından uzun namlulu silahla düzenlenen saldırıda polis memuru Süleyman Çakır ile mesai arkadaşı Bircan İlhanlı şehit olmuştu.
BİZE ULAŞIN