Şehitlere saldıran Hürriyet yazarı döndü!

Şehit babalarına “100 bin lira görev tazminatı için evladını satıyor” imasında bulunan Hürriyet’in müptezel yazarı Selahattin Duman, bugünkü yazısında Aydın Doğan gibi, okurları gerizekalı yerine koyarak “ben öyle bir şey demedim” dedi.

Şehitlere saldıran Hürriyet yazarı döndü!
Son dönemde terör örgütü PKK'ya psikolojik destek vermek için hiçbir fırsatı kaçırmayan Aydın Doğan medyası yine bir skandala imza attı. Şehit babalarına "100 bin lira görev tazminatı için evladını satıyor" imasında bulunan Hürriyet'in müptezel yazarı Selahattin Duman, Aydın Doğan gibi okurları geri zekalı yerine koyarak "ben öyle bir şey demedim" dedi.

ŞEHİT AİLELERİNE HAKARET ETMEMİŞ BİLİMSEL YAZI YAZMIŞ!
Okurlarının zekası ile dalga geçen Selahattin Duman, bugünkü yazısında "yuh artık" dedirten bir pişkinlikle inanılmaz bir açıklamaya yer verdi: Kelime oyunu yaparak şehit ailelerine yaptığı alçak saldırının üzerini örtmeye çalışan Selahattin Duman "Bizim insanımızın ruh halinin bilimsel çalışmalara uymayacağının altını çizmiştim. İçinde tek bir şehit sözcüğü geçmeyen veya buna dair bir imada bulunmayan yazıya taktıkları kulp buydu… "


ERTUĞRUL ÖZKÖK DE HAKARET ETTİ, KIVIRDI, KAÇTI
PKK'lı teröristleri aklayan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "katil" diyen yazısından sonra Ertuğrul Özkök de kamuoyundan büyük tepki almıştı. Tepkilerden rahatsız olan Hürriyet yönetimi Ertuğrul Özkök'ü süresiz izne yollamıştı. Şehit ailelerine hakaret eden Selahattin Duman hakkında Aydın Doğan'ın nasıl bir karar vereceği merakla bekleniyor!

BİZE ULAŞIN