Geride cesetleri kaldı

Beli kırılan terör örgütü, cesetlerini bile bırakıp kaçtı, yoğun hava harekâtı sonucu Kandil’den inen militanlardan 13’ü teslim oldu

Geride cesetleri kaldı
Mardin'in Nusaybin, Şırnak'ın İdil, Hakkari'nin Şemdinli, Batman'ın Sason, Siirt'in Eruh, Erzurum'un Horasan ve Şanlıurfa'nun Karaköprü ilçelerinde çok sayıda Kalaşnikof, el yapımı patlayıcı ve patlayıcı madde ile çok sayıda mühimmat ele geçirildi. Operasyonlarda etkisiz hale getirilen bazı teröristlerin cesedine ulaşılırken çok sayıda terörist de güvenlik güçlerine teslim oldu. Güvenlik Güçleri dün üç bölücü teröristi öldürdü, daha önce öldürülerek uzun süre arazide kalmış üç bölücü teröristin cesedini buldu. Şırnak'ta üç bölücü terörist teslim oldu. Yine Şırnak'ta bu kez Irak kuzeyinden kaçan 10 terörist daha teslim oldu. Teröristlere yardım ve yataklıkla suçlanan toplam 14 işbirlikçi yakalandı.

7 HEDEF VURULDU
Irak'ın kuzeyinde bulunan Metina bölgesine terör örgütü hedeflerine yönelik dün sabah saatlerinde eşzamanlı hava harekâtı düzenlendi. Aralarında barınak ve silah mevzilerinin bulunduğu 7 hedef imha edildi.

DAEŞ'E DARBE
Suriye'nin Eş Şeyh Yakup ve Yahmul bölgelerinde tespit edilen DAEŞ terör örgütüne ait iki hedefe yapılan atışlar sonucu 5 terörist öldürüldü.
BİZE ULAŞIN