FETÖ yazarı İslam'a ve ezana saldırdı!

Fetullahçı Terör Örgütü tarafından finanse edilen tetikçi bir haber sitesinin yazarı Namık Çınar, Ramazan ayına sayılı saatler kala ezana ve İslam dinine hakaret etti. Uzun bir dönem Taraf'ta yazan Namık Çınar, Gülen örgütünün halkı kandırarak topladığı himmet paralarıyla finanse edilen tetikçi bir haber sitesinde köşe yazarlığı yapıyor!

FETÖ yazarı İslam'a ve ezana saldırdı!

Son olarak Almanya'nın sözde soykırım kararına destek vererek ihanette hiçbir ölçü tanımadığını ortaya koyan Fetullahçı çete, şimdi de yazarları üzerinden Ramazan ayına girerken İslam'a ve ezana saldırdı. Fetullahçı Terör Örgütü tarafından finanse edilen tetikçi bir haber sitesinin yazarı Namık Çınar, Ramazan ayına sayılı saatler kala ezana ve İslam dinine hakaret etti. Uzun bir dönem Taraf'ta yazan Namık Çınar, Gülen örgütünün halkı kandırarak topladığı himmet paralarıyla finanse edilen tetikçi bir haber sitesinde köşe yazarlığı yapıyor!

FETÖ yazarının bu alçak saldırısına gün boyunca büyük tepki geldi. Fetullahçı çetenin sosyal medyadaki tetikçileri ise bu alçak saldırıyı görmezden gelerek, tepki gösteren Müslümanları suçladı.

İşte FETÖ'nün yazarından alçak saldırı;

BİZE ULAŞIN