Gülen çetesi ihanete doymuyor

Alman Parlamentosunun imzaladığı skandal sözde Ermeni soykırmı tasarısının ardından Fethullahçı Terör Örgütü ve PKK'nın tetikçisi gazeteler, sevinçlerini manşetlerine taşıdılar. Cumhuriyet, "1915 Yalnızlığı" manşetini atarken Yeni Hayat ve Yarına Bakış gazeteleri ise "Mülteci pazarlığına soykırım cevabı" ve "1915 çatlağı" manşetleriyle tasarıya tepki göstermek bir yana dursun adeta destek verdiler.

Gülen çetesi ihanete doymuyor

Alman Parlamentosu, 1915 yılında Ermeni Tehciri olayını soykırım olarak gören yasa tasarısını oyladı. Oylama 1 hayır ve 1 çekimser oy dışında diğer tüm vekillerin evet oyu ile kabul edildi. Yeni Akit gazetesinin haberine göre, karar sonrası Türkiye'de başta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Yıldırım olmak üzere hemen hemen her alandan büyük tepki ile karşılandı. Neredeyse Türkiye'nin ayağa kalkmasına neden olan karar medyada da büyük yankı uyandırdı. Ancak bazı yayın organları herkesin birlik olduğu konuda Almanya ve Ermeniler tarafında yer aldı. Terör örgütü PKK'nın yayın organı gibi çalışan Can Dündar yönetimindeki Cumhuriyet gazetesi, Alman Parlamentosu'nun skandal soykırım kararını kabul etti ve bu noktadan AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırdı.

TÜRKİYE'DEN ABD'YE 'FETHULLAH GÜLEN' CEVABI!

YARINA BAKIŞ ALMANYA'NIN TARAFINDAN BAKTI, YENİHAYAT ERDOĞAN'I HEDEF ALDI

Fethullahçı Terör Örgütü'ne ait Yarına Bakış gazetesi, Almanya'ya karşı olan aidiyetini gösterdi. Gazete dünkü sayısında manşetinde "1915 çatlağı" ifadesini kullandı. Fethullahçı Terör Örgütü'nün Yeni Hayat gazetesi de attığı manşet ve kullandığı dil ile Alman medya organlarını aratmadı. Gazete Almanya, 1915 olayları için "soykırım" dedi üstbaşlığını kullandığı manşetinde "Mülteci pazarlığına soykırım cevabı" ifadelerine yer verdi.

FETÖ'NÜN HİMMETÇİLERİ TUTUKLANDI

BİZE ULAŞIN