Gaziye konvoylu karşılama

Şırnak’ta teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Uzman Çavuş Burak Coçar’ı, memleketi Çankırı’da coşkulu bir kalabalık karşıladı

Gaziye konvoylu karşılama
ŞIRNAK'TA YARALANAN UZMAN ÇAVUŞ EVİNDE...
Şırnak'ta PKK üyeleriyle girdiği çatışmada ağır yaralanan ve tedavi sonrası memleketi Çankırı'ya gelen Uzman Çavuş Burak Coçar, araç konvoyuyla karşılandı.

FİZİK TEDAVİ GÖRÜYOR
30 Nisan'da teröristlerle girdiği çatışmada yaralanan Burak Coçar, yapılan ilk müdahalenin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne sevk edilmişti. Burada tedavisi tamamlanan Coçar önceki gün memleketi Çankırı'ya döndü. Coçar'ı yakınları ve hemşerileri Yaren Kapısı'nda uzun bir araç konvoyu ve Türk bayrakları ile karşıladı. Konvoy eşliğinde Aksu Mahallesi'ndeki baba ocağına gelen Coçar, evinin balkonundan kendisini karşılamaya gelenlere el salladı. Karşılamaya gelenlerden AK Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, "Bu vatan bu çocukların sayesinde alındı. Biz de elimizi kolumuzu sallayarak yürüyorsak bu çocuklar sayesinde" dedi. Baba Mahmut Coçar ise "Bu vatan için üç asker yetiştirdim. Vatan sağolsun. Oğlumun sağlık durumu şu anda iyi. Fizik tedaviyle daha da iyileşecek" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN