Teröre verdiğin desteği unutturamazsın

Teröre verdiğin desteği unutturamazsın
Gezi kalkışmasında teröristlerin yanında duran, FETÖ'ye açık destek veren, HDP'nin PR ajansı gibi çalışan, Aydın Doğan, deşifre olunca yeni bir imaj çalışması içerisine girdi. Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Doğan Yayın İlkeleri Kurulu toplantısında, "Terörün sona erdirilmesi için milletçe elbirliği etmek, tek yürek olmak mecburiyetindeyiz" şeklinde bir açıklama yaptı. Ancak terörle mücadeleyi sekteye uğratan, teröristleri masum olarak gösteren yayınlarla halkı manipüle eden yayınlar Doğan'ın sicilinde tazeliğini koruyor. İşte Aydın Doğan medyasının sicilinden terör yayınları:
Radikal gazetesi aynı kuruluşun ajansı olan DHA'nın haberinde terör örgütü PKK'ya yönelik 'terörist' ifadesini çıkartarak yayınladı.
Canlı bomba Elif Sultan Kalsen'i ekrana çıkararak "kırmızı fularlı kız" olarak sundu.
Cüneyt Özdemir'in 5N1K programına konuk olan Ayşe Deniz Karacagil örnek bir barışçıl eylemci olarak lanse edildi. Ancak PKK'ya katılan Karacagil'in dağlarda eli silahlı pozları ortaya çıktı. Karacagil kısa sürede Murat Karayılan'ın gözüne girdi ve teröristbaşının özel kalemi oldu.
PKK'nın Suriye'deki uzantısı YPG ve PYD ile ilgili yayınlarında da teröre desteğini sürdürdü. PYD'lilerin Suriye'de kazandıkları başarıları da ön sayfalardan olumlu olarak verdi.

BİZE ULAŞIN