Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB müzakereleri için referanduma gidebiliriz

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin mezuniyet töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Avrupa Birliği'nin Türkiye'yi oyaladığını belirterek, "AB Müslüman olduğumuz için bizi kabul etmiyor. Biz de milletimize müzakerelere 'tamam mı devam mı' diye sorarız" şeklinde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AB müzakereleri için referanduma gidebiliriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'nin 2015-2016 akademik yılı mezuniyet töreninde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

BOŞ ATIP DOLU TUTTUĞUMUZ GÜNLER GERİDE KALDI

Dönüp bana 'Bizi korkutma' diyorlar. Ben sizi ne korkutacağım. Burada korku değil şımarıklık var. Boş atıp dolu tuttuğunuz günler geride kaldı.

Erdoğan: AB müzakereleri için referanduma gidebiliriz

İKİ YÜZLÜLÜĞÜNÜZÜ ORTAYA KOYDU

Geri Kabul Anlaşması sizin iki yüzlülüğünüzü ortaya koyuyor. Erdoğan sizin bu çirkin yüzünü ortaya koyduğu için çılgına dönüyorsunuz. Bu millet oradan gelecek vizeymiş, kabulmüş bunların peşinde değil, asıl siz Türkiye'nin peşindesiniz.

Avrupa Birliği bizi Müslüman olduğumuz için kabul etmiyor. Biz de milletimize Avrupa Birliği müzakerelerine tamam mı devam mı diye sorarız. AB müzakerelerini referanduma götürebiliriz."

BİZE ULAŞIN