Erdoğan Ali Karaalioğlu'nun cenaze töreninde

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sabah Avrupa’nın Genel Yayın Yönetmeni Mikdat Karaalioğlu’nun önceki gün vefat eden babası Ali Karaalioğlu için kılınan cenaze namazına katıldı.

Erdoğan Ali Karaalioğlu'nun cenaze töreninde

Erdoğan, Huber Köşkü'nden çıkarak, Marmara Üniversitesi (MÜ) İlahiyat Fakültesi Tatbikat Camisi'ne geldi. Erdoğan cuma namazını burada kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sabah Avrupa'nın Genel Yayın Yönetmeni Mikdat Karaalioğlu ve gazeteci Mustafa Karaalioğlu'nun önceki gün vefat eden babası Ali Karaalioğlu için kılınan cenaze namazına katıldı.

Erdoğan Ali Karaalioğlu'nun cenaze töreninde

ERDOĞAN CENAZE SONRASI MABEYN KÖŞKÜ'NE GEÇTİ

Ali Karaalioğlu'nun cenaze namazında, Erdoğan'ın yanı sıra 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti İl Başkanı Selim Temurci, Karaalioğlu'nun yakınları ve gazeteciler yer aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Karaalioğlu'nun cenazesine omuz verdi. Ali Karaalioğlu'nun cenazesi, Çengelköy Mezarlığı'na defnedildi. Cami çıkışında vatandaşlarla bir süre sohbet eden Erdoğan, daha sonra Yıldız Sarayı'ndaki Mabeyn Köşkü'ne geçti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TAZİYE TELGRAFI

İŞTE ERDOĞAN'IN BİLİNMEYEN FOTOĞRAFLARI

BİZE ULAŞIN