Dışişleri Bakanı'ndan o alçaklığa sert tepki

Antalya'nın Kumluca ilçesinde yaklaşık iki gündür devam eden orman yangınının ardından Türkiye aleyhine çirkin bir kampanya başlatıldı. Turistik ilçedeki yangın hain odaklar tarafından Lice diye servis edildi. HDP'de bu alçak algı operasyonuna destek verdi.

Dışişleri Bakanı'ndan o alçaklığa sert tepki

Sosyal medya üzerinden devreye giren kirli odaklar Kumluca'daki yangın sonrası yine ortaya çıktı. Kumluca'daki yangını Lice diye servis eden ihanet şebekeleri ve siyasi uzantıları alçaklıkta sınır tanımadı. Devletin terörle mücadele ettiği bölgede süren operasyonları durdurmak isteyen terör örgütü PKK'nın trolleri sosyal medyada yaydıkları fotoğraflarla hain amaçlarını bir kez daha göstermiş oldu.

HDP'DEN PROVOKASYONA DESTEK

HDP'de sosyal medyadakibu büyük bir provokasyona destek verdi. HDP'nin İngilizce Twitter hesabından alçak paylaşımlarda bulunuldu.

Kumluca'daki orman yangınının fotoğraflarıyla birlikte, "Türk ordusu Doğu'yu ateşe veriyor, dağları yok ediyor" şeklinde alçakça bir mesaj paylaşıldı.

DIŞİŞLERİ BAKANI'NDAN SERT TEPKİ!

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Kumluca'daki yangını Lice diye servis eden ihanet şebekeleri ve siyasi uzantıları alçaklıkta sınır tanımıyor" dedi.
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Twitter'da sosyal medya hesabından ihanet şebekelerine sert çıktı. Çavuşoğlu, "Kumluca'daki yangını Lice diye servis eden ihanet şebekeleri ve siyasi uzantıları alçaklıkta sınır tanımıyor" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN