Hürriyet ve Sözcü'den yeni skandal

Hürriyet ve Sözcü'den yeni skandal

Hürriyet ve Sözcü yine bir sakandala imza attı. Sosyal medyada büyük tepki toplayan bu iki gazete havalimanı saldırısında hain teröristin polisimizi vurma anını yayınladı.

  • Gündem
  • Perşembe 30.06.2016 15:45

Atatürk Havalimanı'nda yaşanan hain terör saldırısının ardından çok sayıda haber ve görüntü servis edildi. Ancak servis edilen ve içerisinde güvenlik kamerası kayıtları ile ilgili, görüntüleri kimin servis ettiği ile ilgili hiçbir bilgi yok.

SÖZCÜ: KAHREDEN DETAY YALNIZCA BİZDE

Nitekim bugün FETÖ ve PKK'nın adeta sözcülüğünü yapan Hürriyet ve Sözcü bu görüntüleri yayınladı! Üstelik polisimiziz canlı bomba tarafından vurulma anını "Kahreden detay yalnızca bizde" şeklinde servis ederek bunu bir habercilik örneğiymiş gibi servis ettiler.

HÜRRİYET: KİMLİK SORAN POLİSE BÖYLE ATEŞ ETTİ

Hürriyet ise görüntüleri, "Kimlik soran polise böyle ateş etti" başlığıyla verdi. "Saldırı gecesi otopark kısmından havalimanına girmeye çalışan teröristten üstündeki montu yüzünden şüphelenen polis memuru A.B teröriste kimlik sordu. Canlı bomba polis memurunun kendisinden şüphelendiğini anlayarak montun içindeki silahla polis memuruna ateş etti. Yere kanlar içinde yığılan polis memuruna bir el daha ateş eden terörist daha sonra asansöre yöneldi" ifadelerinin yer aldığı haberde Hürriyet, o anın görüntüleri yayınladı.

SÖZCÜ VE CUMHURİYET YİNE ŞAŞIRTMADI!

BİZE ULAŞIN