Meclis'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saygısızlık

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Genel Kurul'da açılış konuşmasını yapmak üzere geldiğinde HDP'li vekiller ayağa kalkmayrak Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı'na saygısızlık yaptı.

Meclis'te Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saygısızlık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 26. Dönem 2. Yasama Yılı açılışı için TBMM'ye geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'e gelişinde TBMM Başkanvekili Ayşenur Bahçekapılı tarafından resmi törenle karşılandı.

HDP'DEN CUMHURBAŞKANI'NA SAYGISIZLIK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Kurul açılış konuşması yapmak üzere kürsüye çıkmasıyla AK Parti, CHP ve MHP milletvekilleri ayağa kalktı. 3 partinin Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı'na saygı göstererek ayağa kalkmasına rağmen, HDP'li milletvekilleri ayağa kalkmadı.

HDP'den Erdoğan'a büyük saygısızlık

FETÖ’CÜ ALÇAKLAR MİLLETİN MECLİSİNİ BÖYLE BOMBALAMIŞTI

İSTİKLAL MARŞI'NI OKUMADI

Meclis açılışında skandal bir olay yaşandı. HDP Iğdır vekili Pervin Buldan2 yeni yasama yılı öncesinde okunan İstiklal Marşı'nı okumayarak kime hizmet ettiğini bir kez daha kanıtladı.

Meclis açılışı öncesi HDP'li vekil Buldan'dan skandal

CHP'Lİ VEKİLLER SALONU TERK ETTİ

Öte yandan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmaya başlamasıyla bazı vekiller kulise çıktı. Kulise çıkan milletvekilleri arasında CHP'nin eski genel başkanı ve Antalya milletvekili Deniz Baykal'ın da olduğu gözlendi.

BİZE ULAŞIN