Deniz Kuvvetleri imamı Gülen'i tanımadığını iddia etmişti

Geçtiğimiz günlerde Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) üye olduğu gerekçesiyle tutuklanan ve ’Deniz Kuvvetleri imamı’ olduğu ileri sürülen Orhan Sipahioğlu, ifadesinde darbeyi yaptıranın FETÖ elebaşı Fetullah Gülen olduğunu söyledi.

Deniz Kuvvetleri imamı Gülen'i tanımadığını iddia etmişti

Uzun yıllar FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in yanında kalan ve şimdilerde itirafçı olan Nurettin Veren'in bazı televizyon kanallarında ismini açıkladığı ve 'Deniz Kuvvetleri imamı' olduğu iddia edilen Orhan Sipahioğlu, geçtiğimiz günlerde terör örgütüne üye olma gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

"DIŞ ÜLKELERİN GÜDÜMÜNDE BİR ÖRGÜT"

Orhan Sipahioğlu'nun ifadesinde çarpıcı detaylar ortaya çıktı. Sipahioğlu verdiği ifadede, "Darbeyi yaptıran Fetullah Gülen'dir. Teröristbaşı Gülen ile birlikte resim çekildiği ve ordudan birlikte atıldığı Emir Altıntaş'ı tanımıyorum. FETÖ'ye inandım ancak 17-25 Aralık darbe girişimi ve 15 Temmuz sonrasında başta ABD ve İsrail olmak üzere dış ülkelerin güdümünde olan ve Türkiye aleyhinde çalışan bir terör örgütü olduğunu anladım. Orduda iken denizcilerin imamı olmadım, bugüne kadar hiçbir zaman FETÖ/PDY yapılanması içerisinde olmadım" dedi.

FETÖ’NÜN DENİZ KUVVETLERİ İMAMI ORHAN SİPAHİOĞLU TUTUKLANDI

PENSİLVANYA AHTAPOTUNUN KOLLARI

PENSİLVANYA'DA BİR ARAYA GELDİKLERİ ORTAYA ÇIKTI

Cezaevine gönderilen Orhan Sipahioğlu vermiş olduğu ifadede örgüt lideri Fetullah Gülen'i tanımadığını beyan etse de Siber Suçlarla Mücadele ekiplerinin bilgisayarında yapmış olduğu çalışmalar sonucunda FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'le Amerika Birleşik Devletleri'nin Pensilvanya eyaletinde bir araya geldiği ortaya çıktı.

PENSİLVANYA’DA PANİK HÂKİM

BİZE ULAŞIN