TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Bahçeli: Adında 'HALK' olanlar PKK'nın sim kartı olmuştur

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Başkanlık sistemi tartışmaları üzerine CHP'nin hakarete varan ifadelerine sert cevaplar geldi.

Bahçeli: Adında 'HALK' olanlar PKK'nın sim kartı olmuştur

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 'Başkanlık' tartışmaları ekseninde sözcüleri aracılığı ile kendisi ve partisine 'İktidarın yedek lastiği' yakıştırmasında bulunan CHP'ye sert cevap verdi ve Başkanlık sistemi, anayasa gündemi ile ilgili görüşlerini ifade etti.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından ilgili bölüm;

CHP HEZEYANIN DİBİNİ GÖRMÜŞTÜR, AHMAK ATA BİNİNCE...

Bizim iktidarın yedek lastiği, bastonu olduğumuzu, arka kapı diplomasisi yürüttüğümüzü iddia ettiler. Başkanlığı saraya altın tepsi içinde sunduğumuzu söylediler. Hakaret ve hezeyanın dibine kadar batmışlardır. Ahmak ata binerse bey oldum sanarmış. şalgam aşa girerse yağ oldum sanırmış. Bunlarınki tam da budur. Bunlara tavsiyem şudur. Söz biliyorsanız söyleyin inansınlar, bilmiyorsanız susun da alayınızı adam sansınlar. Milliyetçi Hareket Partisinin ne dediği bellidir.

'REJİM KRİZİ OLMASIN' DİYORUZ

Bu iş rejim krizine dönüşmeden fiili durum hukuki boyut kazansın ve kazanarak Türkiye derin bir nefes alsın. Biz Millete gitmekten korkmayız. Bunda da mahsur görmeyiz. Ve Türk Milleti ne derse neye karar verirse baş göz üstüne diyerek gereği neyse yaparız. Hakkın yolun da gereken her şeyi yaparız.

ADINDA HALK OLANLAR PKK'NIN SİM KARTI OLDU

Adında Halk olan CHP Halktan niye rahatsız oluyor. HDP ile köşelerde fiskos yaparken, HDP'nin aparatı, PKK'nın sim kartı oluyorlar da biz bir şey söyleyince mi kötü oluyor?

CHP DÜĞÜNE GİDER ZURNA BEĞENMEZ

Araba devrikdikten sonra yol gösteren çok olurmuş. Biz devrilmeden yola devam edilsin diyoruz. 15 Temmuz'dan sonra başka bir Türkiye ile karşılaştığımızı söylüyoruz. Üstüne basa basa söylüyoruz. Hukuksuzluğun bir devlet kaybına yol açabileceğini biliyoruz. Gerçi şunu da biliyoruz ki CHP'li sözcülere, ekran ve gazetelerde saldırgan tutum takınan zevata ne desek boştur. CHP düğüne gider zurna beğenmezler... Bunlar MHP'yi tanımak istemiyorlar. FETÖ'cüler, mandacılar, bölücüler, kendilerine aydınlıkçı diyenler birbirlerine baka baka zifte bulanmıştır.

İktidarın teklifini hassasiyetleri gözeterek meclise getirmesiyle sağlıklı ve en doğru kararın alınacağını düşünüyorum...

BİZE ULAŞIN