CHP’de ikinci isyan: Tarihimizde böyle bir olay yok!

Parti teşkilatının her kademesinde görev yapmış olan 30 Yıllık CHP’li Zeki Çetin’den Anamuhalefet Partisi Genel Başkanına isyan. Kaset ile değişen Genel Başkanlık koltuğundan, tutuklanan danışmanlara, mitinglerde FETÖ’cü yoklamasından tabandaki rahatsızlıklara bir çok konuda açıklama yapan Çetin ‘CHP tarihinde böyle bir olay yok’ dedi. İşte ayrıntılar…

CHP’de ikinci isyan: Tarihimizde böyle bir olay yok!

Cumhuriyet Halk Partisi'nde (CHP) Kemal Kılıçdaroğlu ismi ve politikalarına isyan büyüyor. Göreve geldiği günden bu yana parti içi kutuplaşmaları önleyemeyen Kılıçdaroğlu için tehlike çanları çalıyor. Geçtiğimiz gün Onur Öymen'in yaptığı çarpıcı açıklamaların ardından 30 yıllık CHP'li, teşkilatın gençlik kolları başkanlığından İstanbul il yöneticiliğine bir çok kademesinde görev yapan Zeki Çetin "Taban isyan ediyor. Artık belli konularda açıklama ve parti çizgisinde netlik istiyoruz" dedi.

CHP TARİHİNDE BÖYLE BİR OLAY YOK

Çetin "Kılıçdaroğlu'nun parti derinliği yok. Tecrübesi yok. Bir anda Genel Başkan oldu. Kaset konusunda konuşmuyor. Danışmanı FETÖ'cü çıktı. Onunla ilgili de konuşmuyor. Miting meydanlarında FETÖ'cüleri alkışlatıyor. Artık CHP tabanı isyan noktasında" dedi.

BU AKŞAM 21.00'DA A HABER'DE

Çetin'in CHP'de yaşananlara ilişkin önemli ipuçları verdiği çarpıcı açıklamaları bu akşam 21.00'da Erkan Tan'ın hazırlayıp sunduğu Arka Plan'da A Haber ekranlarında yayınlanacak.

Kaynak: Sabah.com.tr

BİZE ULAŞIN