Bahçeli’den MHP’lilere talimat: Kapı kapı gezin

Bahçeli’den MHP’lilere talimat: Kapı kapı gezin
MHP'nin 3 gün süren Konya kampı dün sona erdi. Kampın son gününde konuşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli "Sizlerden beklentim, vatandaşlarımızı kapı kapı gezip evet tercihimizi anlatmanızdır" dedi. Bahçeli özetle şunları söyledi:
2007'de, TBMM'de yapılması gereken Cumhurbaşkanı seçiminin önüne, 367 toplantı yeter sayısı takozu koyan sorumsuz ve ahmaklar aslında sistemsel değişimin önünü açmışlardır. Bugünlerde, ortalıkta görünmeyen emekli Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı, Cumhuriyet mitinglerini kaldıraç olarak kullanan CHP, eli kanlı aydınlıkçılar, askeri müdahale için açık veya örtülü çağrı yapan demokrasi dışı gruplar, kanayan yara haline gelmiş fiili sancının bir numaralı failleri olarak tarihe geçmişlerdir.
CHP'sinden HDP'sine, ÖDP'sinden Perinçekgillere, PKK'sından FETÖ'süne kadar kim ne yaparsa yapsın, Türk milletinin kendi kaderine sahip çıkma hakkına operasyon yapamayacaklardır.

'MİSKİN MHP'LİLER'
Aramızda bulunuyorken miskin miskin yatıp partimizin lehine hiçbir saygıdeğer çalışma ve gayret göstermeyenlerin, şimdilerde 'hayır' koalisyonuna katılıp çıldırmış gibi gezmeleri bir bakıma kara mizahtır. Şahsımla ilgili 'bir haftada ne değişti de evet dedi' dedikodusunu üretenlerin itham ve tariz dolu imaları ise yalnızca ayaklar altında kalmaya layıktır.
Bu ülke için yeminimiz vardır, vazgeçilemeyecektir. Bu nedenle 16 Nisan'da 'evet' diyoruz. Sizlerden beklentim, referandum süresince vatandaşlarımızı kapı kapı gezip evet tercihimizi anlatmanızdır. Milli beka için bu işe girdiğimizi paylaşınız. Bizim şahsa veya partiye değil, Türkiye'ye 'evet' dediğimizi söyleyiniz.
BİZE ULAŞIN