16 Nisan’da kriptolara hadleri bildirilecek

16 Nisan’da kriptolara hadleri bildirilecek
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 16 Nisan halk oylamasının yeni bir diriliş ruhuna vesile olacağını söyledi. Bahçeli Sakarya'daki mitingte şu mesajları verdi:
Düşünmemiz gereken bir devletimiz vardır. Savunmamız gereken bir vatanımız vardır. Varlığını korumamız gereken bir milletimiz vardır. Dalgalandırmamız gereken bir bayrağımız vardır ve bu bayrağımıza eş tutulmaya çalışılan bez parçalarına, milletimize meydan okuyan düşmanlık paçavralarına da asla tahammülümüz yoktur.
Türk milleti Kürdistan'a izin vermeyecektir. Türkiye Cumhuriyeti evinin önünde kurulması planlanan ruhsatsız bölücülük ve düşmanlık kampına müsaade etmeyecektir.

PENSİLVANYA PARAZİTLERİ
'Bir evet'e Kerkük'ün satıldığını' söyleyecek kadar küçülen, küçüldükçe çürüyüp kokuşan döneklere, siyasette yuvalanmış kripto hücrelere 16 Nisan'da Türk milleti haddini bildirecektir. Bereketsizliklerini iftirayla örtbas örtmeye çalışan, korkularını sahte diklenmelerle telafiye kalkışan Pensilvanya parazitleri inanıyorum ki Sakarya'da paspas gibi çiğnenecektir.
BİZE ULAŞIN