AK Partili Belediye Başkanı Kılıçdaroğlunu en ğüçlü olduğu ilçede tuş etti

Kahramanmaraş'ın AK Partili Büyükşehir belediye Başkanı M.Fatih Erkoç CHP’nin Kent’de en ğüçlü olduğu ilçe olan  ve belediye başkanlığını kazandığı Nurhak ilçesinde Kemal Kılıçdaroğlunu adeta tuş etti.

AK Partili Belediye Başkanı Kılıçdaroğlunu en ğüçlü olduğu ilçede tuş etti

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun salon toplantısı yapmak için Kahramanmaraşa geldiği saatlerde kendisi de kurmaylarıyla birlikte Nurhak'a çıkartma yapan Büyükşehir belediye Başkanı Fatih Erkoç ilçede Kaymakam'lıktan başladığı ziyaretlerini akşam saatlerine kadar sürdürdü.

CHP 'nin yıllardır kalesi konumundaki Nurhak ilçesinde çoşkuyla karşılanan Büyükşehir belediye Başkanı Fatih Erkoç esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunduğu ilçede engelli ve yardıma muhtaç ailelerinde ayni ihtiyaçlarının karşılanmasını sagladı.

Nurhak caddelerinde çoşkuyla karşılanan ve vatandaşlara yeni cumhurbaşkanlığı hükümet sistemini anlatıp 16 nisan da destek isteyen Başkan Erkoç ''Nurhak ilçemizde Refahın ve huzurun artması, büyük ve lider ülke olabilmemiz için Cumhurbaşkanlığı Hükümet sisteminin önemini anlattım..Esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın kararı net; Güçlü Türkiye için, ekonomide istikrar için #TabikiEVET diyorlar'' dedi.

Erkoç'un CHP nin kalesinde topladığı kalabalığı kılıçdaroğlunun Kahramanmaraş'taki salon toplantısında toplayamadığı öğrenildi.

BİZE ULAŞIN