Başbakan'a hakaret eden Levent Gök'e AK Parti'den sert cevap

Başbakan Binali Yıldırım'a galiz hakaretlerde bulunan CHP'li Levent Gök'e AK Parti grup başkanvekili Mehmet Muş'tan sert cevap.

Başbakan'a hakaret eden Levent Gök'e AK Parti'den sert cevap

CHP Grup Başkanvekili Levent Gök'ün Sayın Başbakanımız için kullandığı "Çakma Başbakan" ifadesi ve Sayın Başbakanımızın ismiyle ilgili yakışıksız benzetmelerde bulunması son derece çirkin ve seviyesiz bir yaklaşımdır.

Kimse bu ülkeyi şerefi ve onuruyla temsil eden Türkiye Cumhuriyeti Başbakanına karşı bu şekilde tahkir edici ifadeleri kullanamaz.

"HADDİNİ BİLMELİ VE ÖZÜR DİLEMELİDİR"
CHP Grup Başkanvekili haddini bilmelidir ve maksadını aşan bu sözler için derhal özür dilemelidir.

Sayın Başbakanımıza Çakma diyen CHP Grup Başkanvekiline şunu hatırlatmak isteriz ki; ancak çapsız kişiler hakarete tevessül eder.

Genel Başkanı'nın gözüne girmek için Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı'na hakaret edenlerin düştüğü çukur seviyesine elbette AK Parti düşmeyecek ve onlar için aynı ifadeleri kullanmayacaktır.

LEVENT GÖK'TEN CHP'Lİ GENCE MÜDAHALE

DÜŞTÜKLERİ DURUMU SALDIRARAK UNUTTURMAYA ÇALIŞIYORLAR
Öyle anlaşılıyor ki CHP kendi iç karışıklıklarını, koltuk kavgalarını ve parti içi mücadelelerini kapatmak için böyle çirkin yollara tevessül etmektedir.

Kendilerine çağrım; parti içi koltuk kavgalarınıza Sayın Cumhurbaşkanımızı, Başbakanımızı ve AK Parti'yi alet etmeye çalışmayın. Koltuk savaşlarınız için bir çukurun içinde birbirinize attığınız çamurları bize sıçratmaya çalışmayın! ŞEHİT CENAZESİNDE CHP'Lİ GÖK'E PROTESTO

BİZE ULAŞIN